Męczennicy z Pariacoto 4+

APPCORE SP Z O O

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Bł. Michał Tomaszek i bł. Zbigniew Strzałkowski, franciszkanie zamordowani za wiarę w peruwiańskim Pariacoto 9 sierpnia 1991 r. przez terrorystów z ugrupowania „Świetlisty Szlak”, byli młodymi ludźmi, którzy z entuzjazmem pracowali na misjach. Kochali ludzi, do których zostali posłani i chcieli być blisko ich spraw i trosk.

Dzięki aplikacji możesz pomodlić się za wstawiennictwem męczenników z Pariacoto w różnych intencjach. Znajdziesz tu tekst nowenny, litanię oraz inne modlitwy.

Jeśli doświadczyłeś jakiejś łaski za ich przyczyną i chciałbyś za nią podziękować, to możesz to zrobić dzięki aplikacji. Możesz zabrać ze sobą męczenników z Pariacoto, gdziekolwiek jesteś.

Dzięki aplikacji możesz też poznać życiorysy błogosławionych Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego. Jeśli chciałbyś wiedzieć, jakie wydarzenia związane z męczennikami odbyły się lub odbędą w najbliższym czasie, to tutaj również znajdziesz takie informacje.

W zakładce „relikwie” możesz sprawdzić, czy w twojej okolicy znajdują się relikwie I stopnia błogosławionych Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego albo gdzie planowane jest najbliższe przekazanie relikwii, a mapka doprowadzi cię do celu.

W dziale artykuły znajdziesz najciekawsze teksty o męczennikach. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o ich życiu – w zakładce pamiątki i publikacje znajdziesz potrzebne informacje.

Apka Męczennicy z Pariacoto to:
• przyjazny widok, zdjęcia i grafika związana z męczennikami, dostępność do modlitw i informacji gdziekolwiek jesteś
• kontrola nad odmawianiem nowenny, możliwość odznaczania odmówionych dni lub restartu całości
• powiadomienia o bieżących wydarzeniach związanych z męczennikami z Pariacoto, takimi jak przekazanie relikwii I stopnia do parafii w Polsce i na świecie
• możliwość dodawania próśb i podziękowań
• świadectwa otrzymanych łask za wstawiennictwem błogosławionych Michała i Zbigniewa – możliwość czytania i dodawania świadectw
• jeśli nie wiesz, jak modlić się nowenną za wstawiennictwem męczenników z Pariacoto, w aplikacji znajdziesz pomoc
• dodatkowe modlitwy za wstawiennictwem błogosławionych

Nowenna, modlitwy, artykuły, życiorysy, miejsca związane z męczennikami z Pariacoto – to wszystko znajdziesz w aplikacji.

App Privacy

The developer, APPCORE SP Z O O, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Games
Lifestyle

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle