Description

Dengede Kal, Rahatla, İyi Uyu

Metta, sizi günlük yaşamınızda nefesinize ve şimdiki zamana odaklanacağınız bir yolculuğa davet ediyor. Alanında uzman eğitmenler ve ruh sağlığı uzmanları tarafından hazırlanan rehberli meditasyonlarla stres ve endişeyi yönetin, sakin ve dengede kalmak için ihtiyacınız olan farkındalık araçlarını keşfedin.

Metta; önce kendiniz, sonra da diğer tüm canlılara karşı şefkat, sevgi, nezaket, dostluk geliştirilen bir meditasyon türüdür. Metta meditasyonuyla ilk önce kendi iyi oluşunuzu güçlendirerek başlayıp sonra içinize ektiğiniz iyi duyguların tüm canlılara yayılmasını sağlarsınız. Metta’da bulunan içeriklerle günlük hayatınızda da kendinize ve tüm canlılara karşı sevgiyi ve olumlu duyguları çoğaltarak iç huzur ve dayanıklılığını korumanızı amaçlıyoruz. Günde 5-10 dakikanızı ayırarak yapacağınız meditasyonlarla sadece anlık bir rahatlama değil, yaşadıklarınıza karşı yargısız bir bakış açısı kazanacak ve psikolojik dayanıklılığınızı güçlendireceksiniz.

Metta’da Ne Var?
Duygu durumunuza göre seçeceğiniz nefes egzersizleriyle gevşeyerek nefesinizin ritmini takip edin. Metta Müzik kütüphanesindeki 100’den fazla rahatlatıcı müzik ve ortam sesiyle odaklanın, uyku kalitenizi arttırın ve stresi azaltın.

Çocuk ve ebeveynlere yönelik meditasyonlarla aile dinamiklerinize farkındalıkla yaklaşın ve çocuklarınızı bilinçli farkındalık (mindfulness) kavramıyla tanıştırın.

Ruh sağlığı uzmanları ve eğitmenler tarafından hazırlanan farklı alanlardaki meditasyon serileriyle amacınıza yönelik programlara kaydolabilirsiniz. Bu seri meditasyonlarla ilgilendiğiniz konuya yönelik pratiğinizi artırıp sürekli hale getirerek farklı düşünce becerileri ve duygularınıza yönelik içgörüler elde edebilirsiniz.

Meditasyon, yoga gibi pratiklerde veya uyku öncesi dinleyebileceğiniz rahatlatıcı doğa ve farklı manzara ve ortam sesleriyle odaklanarak performansınızı artırabilir, rahat bir uykuya geçişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Üye panelinde yer alan Farkında Dakika Sayacı, Meditasyon İstatistikleri ve Aylık Aktivite grafiğiyle ilerlemenizi takip edin.

Uyku ve meditasyon hatırlatıcısıyla uyku döngünüzü düzenleyin ve yeni alışkanlıklar kazanın.

Yapacağınız meditasyon pratikleriyle farklı kazanımlar elde edebilir, kazanımlarınızı ve rozetlerinizi takip ederek gelişiminizi izleyebilirsiniz.

Daha sonra uygulamak istediğiniz veya beğendiğiniz meditasyon pratiklerini, dinlemek istediğiniz rahatlatıcı müzik ve hikayeleri işaretleyerek üye panelindeki işaretlenen içerikler bölümünde kendi meditasyon kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Metta’da Bulabileceğiniz Meditasyon Konularından Bazıları:
* Uyku
* Stres ve Kaygı
* Odak
* Farkındalıkla Ebeveynlik
* Çiftlere Özel Meditasyonlar
* İlişkiler
* Değişim ve Alışkanlıklar
* Özşefkat ve Şükran
* Çocuklara Yönelik Meditasyonlar
* Beslenme ve Beden Algısı
* Özgürlük
* Beden Taraması meditasyonları
* Bilinçli Farkındalık egzersizleri
* Affetmek
* Sağlık
* İşyerinde ve farklı ortamlarda uygulayabileceğiniz kısa meditasyon pratikleri

Apple Sağlık uygulaması ile farkındalık dakikalarınızı senkronize edebilirsiniz.

Abonelik Koşulları
Abone olarak uygulamayı sınırsız kullanabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresi 3 gün, abonelik süresi 1 yıldır. Ücret bölgenize göre değişebilir. Ödeme, onay alındıktan sonra iTunes hesabınızdan tahsil edilir. Mevcut aboneliğinizin son 24 saati içerisinde iptal etmediğiniz sürece aboneliğinizin otomatik olarak yenilenecektir. Abonelik yenileme ücreti, mevcut aboneliğinizin son 24 saati içerisinde hesabınızdan tahsil edilir. Abonelik satın aldığınızdan, iTunes ayarlarından düzenleyebilir ve otomatik yenilemeyi devre dışı bırakabilirsiniz. Etkin durumdaki mevcut aboneliğinizi iptal edemezsiniz. Deneme süresi içerisinde bir abonelik satın aldığınızda deneme süresi iptal edilir.

Kullanım Koşulları: https://getmetta.app/terms/en.html
Gizlilik: https://getmetta.app/privacy/en.html

What’s New

Version 1.7.0

Bu sürümde bazı hataları düzelttik.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

App Privacy

The developer, WECODE, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Contact Info

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Health & Fitness
 • User Content
 • Search History
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Family Sharing

  With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer