Motar Spolujazda 4+

Oszkar.com telekocsi Kft.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Môžeš cestovať lacnejšie, rýchlejšie, pružnejšie a pohodlnejšie, navyše v dobrej nálade. Ako na to?

Prostredníctvom spolujazdy Motar.sk môžu vodiči ponúknuť voľné miesta vo vozidle cestujúcim, ktorí mienia cestovať v danom čase tým istým smerom. Keďže sa podelia o náklady na PHM, obom vyjde cesta lacnejšie, navyše budú bohatší o spoločenský zážitok!

Ak cestuješ autom, a máš minimálne jedno voľné miesto, po rýchlej registrácii podaj svoj inzerát a okamžite môžeš očakávať spätnú väzbu od cestujúcich. Pomocou aplikácie fungujúcej v reálnom čase stačí podať inzerát aj tesne pred odjazdom; na základe tvojich GPS-súradníc ťa cestujúci nájdu aj po zahájení jazdy!

Ak mieniš použiť Motar-skako cestujúci, po registrácii si môžeš vyhľadať vodiča, u ktorého si rezervuješ miesto. Pred odjazdom z jeho profilu môžeš zistiť, ako ho hodnotili predchádzajúci spolucestujúci, vďaka čomu pri výbere vodiča sa nemusíš spoliehať na náhodu.
Po spoločnej ceste má vodič a cestujúci priestor na to, aby sa vzájomne hodnotili, čím prispejú ku budovaniu dôvery v rámci komunity.

„Ako užívateľka spolujazdy Motar-sk môžem pružne cestovať, mám možnosť spoznať veľa nápomocných a trpezlivých ľudí. Systém funguje výborne, zatiaľ mám len pozitívne skúsenosti. Moje cestovné náklady sa značne znížili, pružnosť systému, ako aj spoločnosť je neoceniteľná“ Zuzana, spolujazdkyňa Motar.sk

„Je to veľmi dobrá vec, veľmi sa mi páči. Ľutujem, že som ju objavil iba pred mesiacom. Ani neviem prečo, ale doteraz som nejazdil s Motarom. Roky som jazdil prázdnym vozidlom, a teraz ho mám stále plné. Ste fakt dobrý!“ – Štefan(24), študent univerzity, vodič Motaru.

Veľa šťastia vo vyhľadávaní spolujazdcov!

Poznámka: Ak necháte bežať GPS v pozadí, výrazne sa tým zníži výdrž batérie.
----
Note: Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.


Pripomienky v súvislosti s mobilnou aplikáciou: ios@motar.sk

What’s New

Version 1.9999.2

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

Privacy Consents
Waitlist subscription possibility on fully booked ride

App Privacy

The developer, Oszkar.com telekocsi Kft., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Travel
Navigation
Travel
Travel
Navigation
Travel