Screenshots

Description

Ogólnopolskie radio RMF FM to najchętniej słuchana stacja radiowa w Polsce.

Dzięki nowej aplikacji mobilnej RMF FM możesz teraz nie tylko słuchać radia ale również zapoznać się z materiałami powstającymi w stacji. W łatwy sposób można wrócić do ostatnich wydań Faktów RMF FM, przeczytać doniesienia z serwisu RMF24, oddać głos na swój ulubiony utwór w Popliście Darka Maciborka oraz zapoznać się z podcastami audio i wideo. Aplikacja daje również dostęp do playlisty stacji, na której można odnaleźć i odsłuchać fragment utworu, który wpadł Ci w ucho na antenie RMF FM.

RMF FM to dla milionów Polaków symbol rozgłośni, która wprowadziła na polski rynek najnowszą technologię oraz światowe rozwiązania w dziedzinie mediów. Radio zatrudnia kilkudziesięciu dziennikarzy i reporterów, posiada również korespondentów w najważniejszych stolicach świata. Siedziba RMF FM na Kopcu Kościuszki w Krakowie dysponuje najnowocześniejszym newsroomem w kraju. Codzienną pracę dziennikarzy wspiera najbardziej zaawansowana technologia produkcji i emisji przekazu radiowego.
Sygnał RMF FM dostępny jest za pośrednictwem ponad 50 nadajników naziemnych, platform satelitarnych, większości sieci kablowych i Internetu.

What’s New

Version 1.13

- poprawa zgłoszonych błędów

Ratings and Reviews

2.6 out of 5
33 Ratings

33 Ratings

monikadorfman ,

Great station

It any every day go to Polish Radio Station to catch up on Polish news and listen to the interviews. The radio hosts are amazing. Music selection like no other.
Can’t get enough. The only problem is sometimes especially after the updates it’s hard to connect the station especially when in remote area and not using WiFi

lemax630 ,

Working poor

Fixing needed. Can’t open archive files

Sorenka ,

Radio station

Radio station RMF FM, it’s amazing, speakers are very engaging in there topics, music fantastic, best songs of most decades ‼️
Tha app it self needs bit of improvement signal wise, adding favorite songs. 🙌❤️☀️🍀🙌

Information

Seller
Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o.
Size
35.1 MB
Category
Music
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Wallet

    Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like