Rota Antalya 4+

erman seneren

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Rota Antalya; Antalya’nın yıllardır süregelen sadece deniz, kum, güneş kenti konseptinden ayrılıp var olan tüm güzelliklerinin ön plana çıkarılması projesidir. Bu projeye Coğrafi, kültürel ve tarihi değerleri hakkında farkındalık ve merak uyandırmak, yerinde görme talebi oluşturmak, Antalya’yı daha doğru anlatıp tanımlamak hedefi ile başlandı.

Rota Antalya uygulaması sayesinde akıllı telefonlar aracılığıyla kent merkezinde ve bölgede yer alan tarihi, kültürel, coğrafi noktalar ve hikayesi bilinmeyen kent anektodlarına aracısız, eş zamanlı, 4 farklı dilde yazılı ve sesli olarak ulaşabiliyorsunuz.

Örneğin Antalya da bir bölgede yürürken, o bölgede bulunan önemli yer veya eserler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgiyi 4 farklı dilde ( Türkçe, İngilizce, Rusça ve Almanca) okuyabilir veya dinleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde beğenebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Yorumlayabilir ve not alabilirsiniz. Haritada üzerine giderek farklı noktalar arasında gezi rotası oluşturabilirsiniz. Google Maps’e geçerek de bulunduğunuz yer ile görmek istediğiniz yer arasındaki mesafe ve gidiş yolunu öğrenebilirsiniz.
Bu uygulama; Kent merkezinin, yakın bölgelerinin ve turizmden pay alamayan bölgelerdeki ilgi noktalarının tanınırlığını sağlayarak, turizmden pay alınmasına imkan sunuyor. Ayrıca teknoloji de kullanılarak Antalya’nın bacasız sanayisine, Endüstri 4.0 sağlamış oluyor.


"Rota Antalya Uygulaması"; 2018 yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı çerçevesinde "Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı" tarafından desteklenmiştir. İçeriklerin ve mobil uygulamanın geliştirilmesi "Enpro Bilişim" tarafından gerçekteştirilmiştir.

Mobil Uygulama Fonksiyonları şu şekildedir;

*Antalya’nın değerlerinin tercüme ve seslendirmesi
*Konum bazlı ilgi noktaları gösterme
*Kategori bazlı filtreleme
*Mesafeye göre filtreleme
*Kullanıcı hesapları
*Check-in yapabilme
*Popüler noktalar oluşturma
*Rota oluşturma
*Oyunlaştırma ve ödül sistemi
*İstatistikler

What’s New

Version 1.0.6

- Sosyal medya paylaşım.
- Hata ayıklama

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, erman seneren, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel