Штрафы UA: Проверка Авто,ОСАГ‪О‬ 4+

Проверить штраф ПДД по номер‪у‬

DYDZHYTAL SOLIUSHNZ, TOV

Разработано для iPhone

    • 4,6 • Оценок: 607
    • Бесплатно
    • Включает встроенные покупки

Снимки экрана (iPhone)

Описание

Національний мобільний додаток для онлайн ПЕРЕВІРКИ та оплати штрафів ПДР, боргів в юстиції, покупки електронних полісів автоцивілки (ОСЦПВ). Перший мобільний додаток в Україні, який відповідає концепції "Держава у смартфоні" та розвиває державні послуги в смартфоні в області авто-тематики з 2016 року.

Увага! Знижка 50% при оплаті штрафу за порушення правил парковки в перші 10 днів

АВТОСТРАХУВАННЯ
Штрафи UA (shtrafua) — це єдиний додаток в Україні, в якому можливо купити електронний поліс ОСЦПВ, використовуючи для цього лише державний номер вашого авто. Вам не потрібно їхати в офіс та заповнювати папери. Достатньо ввести державний номер вашого авто і система швидко визначить усі дані, необхідні для оформлення та придбання страховки автоцивілки для вашого автомобіля. Через нас ви можете:
– Купити автоцивілку ТАС
– Купити автоцивілку Оранта
– Купити автоцивілку UNIVES
– Купити автоцивілку Альфа страхування
– Купити автоцивілку АСКО ДС
– Купити автоцивілку ВУСО (VUSO)
Ми гарантуємо миттєву реєстрацію електронного полісу в централізованій базі МТСБУ.

ДУЖЕ ЗРУЧНО!
За реєстраційним номерним знаком (державним номером) ви отримуєте повну інформацію про ваш транспортний засіб:

1. Перевірити Марку та модель ТЗ

2. Дізнатись VIN код ТЗ
3. Дізнатись тип мотора
4. Дізнатись місто реєстрації ТЗ
5. Дізнатись рік випуску автомобіля
6. Перевірка страховки, інформація про страховий поліс
Все це допомогає точно розрахувати вартість страхового полісу
Ми маємо інформацію про всі ТЗ України

ШТРАФИ
Після того, як ви сплатили штраф, ми повідомимо вам про його погашення в базі поліції України.

БОРГИ
Ви впевнені, що за вами не значаться борги? Адже якийсь неоплачений штраф річної давності міг запросто перетворитися в борг перед виконавчою службою. А це загрожує арештом майна, зірваною подорожжю з сім'єю, накладенням санкцій і т.д. У нашому додатку ви завжди дізнаєтесь про свої заборгованості (якщо вони раптом з’являться).

ДОКУМЕНТИ
Додаток допоможе вам звільнитись від паперових квитанцій, відвідувань банку, офісів страхових компаній. Вам не знадобиться шукати підтвердження сплати штрафу та паперовий поліс автоцивілки - вони завжди зберігаються у вас в смартфоні.

ЗАКОНОДАВСТВО
Згідно Правил дорожнього руху України
(пункту 2.1 ґ) водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі чинний внутрішній електронний договір зазначеного виду обов’язкового страхування у візуальній формі страхового поліса (на електронному або паперовому носії), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в єдиній централізованій базі даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України.

РЕКОМЕНДАЦІЯ
У випадку перевірки патрульною поліцією, вам буде достатньо скористатися розділом «Автоцивілка» додатку Штрафи UA, щоб підтвердити номер та строк дії свого електронного договору автоцивілки або надати візуальну форму свого полісу (в додатку або роздруковану версію).

В роботі додатка використовується бібліотека HealthKit для визначення типу руху з метою запуску і аналізу поїздки, коли користувач рухається в автомобілі.

Сплата штрафу ДАІ * Погашення штрафу ДАІ * За номером постанови * Перевірка погашення штрафу в базі ДАІ * Офіційна база ДАІ * Швидка сплата * Повідомлення про погашення штрафу * Гарантія погашення в офіційній базі ДАІ * Офіційні розрахунки з ДАІ * електронна автоцивілка * електронна цивілка * електронний ОСЦПВ * поліс автоцивілки онлайн * поліс автоцивілки 2018 придбати * поліс автоцивілки * офіційний поліс ОСЦПВ * офіціальна автоцивілка * купити поліс автоцивілки онлайн * купити поліс ОСЦПВ * купити автоцивілку * автоцивілка онлайн * автоцивілка розрахунок вартості * автоцивілка онлайн * купить страховку * автострахование * проверка долгов в базе минюста * проверка долгов

Что нового

Версия 4.1.5

В оновленій версії нашого додатку:

- Додали відображення фото та відео порушення на екрані штрафу. Як тільки вони почнуть відображатися у додатку, ми сповістимо вас про це повідомленням від додатку.
- Змінили процес покупки Автоцивілки. Тепер можна купити Автоцивілку з датою старта не більше, аніж 30 днів від “сьогодні”.
- Налаштували відкриття посилання в інформерах на страхових компаніях.
- Виправили помилки при котрих було неможливо подовжити Автоцивілку .

Працюємо далі та не зупиняємось над покращенням додатку.

Слава Україні!

Оценки и отзывы

4,6 из 5
Оценок: 607

Оценок: 607

Liberwul ,

Для всех автомобилистов!

Очень удобно, что можно сразу добавить текущий полис, а не только купить. Возникла проблема с датой рождения, она почему-то не корректно определилась и ее нельзя было поменять. Но техподдержка сработала оперативно, обещали в ближайшем апдейте починить. Так идея хорошая, особенно сейчас, когда стали возможными электронные полисы.

vibo_90 ,

Review

Good app. After leaving my negative feedback, support helped me solve an issue with adding my vehicle.

Thanks!

1йq ,

Классная штука

Очень удобно платить можно тут

Ответ разработчика ,

Спасибо за ваш отзыв

Подписки

Недельная подписка
До 10 ТС и водительских удостоверений
Пробная подписка
Месячная подписка
До 10 ТС и водительских удостоверений
Пробная подписка
Годовая подписка
До 10 ТС и водительских удостоверений
Пробная подписка

Конфиденциальность приложения

Разработчик DYDZHYTAL SOLIUSHNZ, TOV указал, что в соответствии с политикой конфиденциальности приложения данные могут обрабатываться так, как описано ниже. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Сбор данных не ведется

Разработчик не ведет сбор данных в этом приложении.

Конфиденциальные данные могут использоваться по-разному в зависимости от вашего возраста, задействованных функций или других факторов. Подробнее

Вам может понравиться

Финансы
Финансы
Финансы
Финансы
Финансы
Финансы