Screenshots

Description

Papírový časopis Týden vychází každé pondělí a zaměřuje se na zpravodajství a sociální témata, publikuje domácí a zahraniční novinky, analýzy, reportáže, rozhovory a komentáře. Využívá ověřené informace a názory.

Nyní je Týden dostupný pro iPhone a iPad, vždy den před publikováním papírového vydání. Stahovat lze kompletní čísla včetně fotografií a grafiky. Pro zaplacení a stažení je nezbytný účet na iTunes Store umožňující placení.

Aplikace obsahuje jedno ukázkové číslo zdarma (vyžaduje registraci). U ostatních čísel je zdarma pouze seznam článků (registrace není nutná). Celý obsah čísla je dostupný po zaplacení.

Aplikace umožňuje snadné listování mezi články, zobrazení fotografií včetně popisek a snadnou orientaci ve stažených číslech. Nové číslo je v aplikaci dostupné obvykle v neděli večer. Cena standardních čísel je 0,89 EUR.

Aplikace od verze 2.1 umožňuje, kromě nákupu jednotlivých čísel, také nákup automaticky prodlužovaného předplatného. Pokud chcete přenést předplatné na další zařízení, stačí po kdykoliv po instalaci aplikace klepnout na tlačítko Obnovit nákupy, které je dotupné v nákupním dialogu každého čísla.

Předplatné je k dispozici na 1 měsíc (3,59 eur), 3 měsíce (9,99 eur), 6 měsíců (18,99 eur) a jeden rok (35,99 eur). Předplatné je po uplynutí automaticky prodlouženo, což může uživatel vypnout do 24 hodin před vypršením zaplaceného období v nastavení iTunes účtu. Platba za další předplacené období je strhávána z iTunes účtu uživatele vždy 24 hodin před koncem předchozího období. Už zahájené období předplatného nelze zrušit.

Podmínky používání a nakládání s osobními údaji si můžete přečíst ihned po stažení aplikace nebo jsou kdykoliv dostupné po klepnutí na tlačítko “Koupit” u libovolného čísla.

Aplikace od verze 2.1 také zobrazuje inzerci při startu a v detailu popisu jednotlivých čísel.

Aplikaci vyvinula společnost NewsLab.cz

What’s New

Version 3.0.10

Oprava ověřování nákupů.

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

peterlen ,

Pada na ipad 4

Po otevreni noveho cisla aplikace spadne. Prosim opravte to.

juramac ,

juramac

V porovnani s casopisem ForMen je toto horsi,nez trapny pokus o elektronicky casopis. S necim takovym bych se nechlubil ani zadarmo, natoz za penize. Des a hruza, okamzite smazano....

navrapa ,

hruza a des

primitivni snaha prevest tistenou podobu do elektronicke verze bez vetsi snahy o prizpusobeni pro dotykove zarizeni a interaktivitu, behem minuty odinstalovano

Information

Seller
Mediacop, s. r. o.
Size
2.9 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 6.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Czech

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humor
Infrequent/Mild Realistic Violence
Infrequent/Mild Simulated Gambling
Infrequent/Mild Horror/Fear Themes
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
© EMPRESA MEDIA, a.s.
Price
Free
In-App Purchases
  1. automaticky prodlužované předplatné týdeníku Týden $3.99
  2. automaticky prodlužované předplatné týdeníku Týden $10.99
  3. Tyden 26-27/2011 $0.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like