Yerel Rehber 4+

ERKAN ARANCI

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Yerel Rehber Uygulaması : Türkiye’nin gözde turizm yerlerini, tarihi kültürel zenginliğini, konaklama ve yeme içme hizmeti veren işletmeleri, kültürel ve sanatsal etkinliklerini listeleyen tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Yerel Rehber Bul
Keşfetmek istediğin şehirde sana eşlik edecek bir yerel rehber bul ve hizmet al. Yerel Rehber ile bir rota oluştur ve hemen keşfetmeye başla.

Gezilecek Yerleri Keşfet
Yerel Rehber Uygulaması ile Türkiye 'de bulunan 7000 'den fazla destinasyonu yerel rehber yorumları ile keşfedebilirsiniz.

En Uygun Oteller
Yerel Rehberlerin daha önce konakladığı yerler hakkında yazdığı yorumlar okuyun tatilinizi riske atmayın. Yerel Rehber Uygulmasında 12.000 'den fazla konaklama tesisi ve 200.000'den fazla yorum bulunmaktadır.

Size Uygun Restoranlar
Yerel Rehberler tarafından keşfedilmiş ve yorumlanmış 1000 'den fazla mekanı inceleyin ve size uygun restoran ve kafeleri keşfedin.

Aradığın Etkinlik
Her gün güncellenen yerel ve özel tüm etkinlikler tek bir çatı altında. Sende saklı kalmış özel etkinlikleri keşfetmek için uygulamayı indir ve aramıza katıl.

Tarih Seni Çağırıyor
Tarihi yerleri ve Müzeleri keşfetmeye hazırmısın ? O zaman sende Yerel Rehber topluğumuza katıl ve bizimle birlikte keşfetmeye katıl.

En Seçkin Yerel Rehberler
Yeni bir şehir veya mekan keşfetmeye ne dersin ? En seçkin yerel rehberler ile tanış ve bam başka bir deneyim yaşa. Senin daha önce kimselerin görmediği ve keşfedilmeyi bekleyen yer ve lezzetler ile buluşturacağız. Türkiye 'nin en popüler 100.000 'den fazla Yerel Rehberi burada.

What’s New

Version 1.0.6

Kategori problemi düzeltildi.
Rehber arama özelliği.
Kullanıcılar profillerinden daha detaylı bilgi girebilir.
Rehberlerin profil yapısı değiştirildi.
Rehberler ile sohbet özelliği aktifleştirildi.

App Privacy

The developer, ERKAN ARANCI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Navigation
Travel
Travel