iPhone-Screenshots

Beschreibung

BiSU bir su siparişi uygulamasıdır. Şimdi Bi'market servisi ile market alışverişlerin de tek tuşla kapında.

BiSU'dan verilen her bir su siparişi için kullanıcılarımızın adına UNICEF'e bağışta bulunarak 1 çocuğun 1 günlük su ihtiyacını karşıladık ve toplam 19 milyon çocuğa sizlerle birlikte umut olduk.

BİSU ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Burdur, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Zonguldak illerinde istediğin su markasını seçerek tek tuşla su siparişi verebilirsin.

BİSU ile;

- Bulunduğun bölgede hizmet veren Hayat Su, Saka Su, Sırma Su, Damla Su, Pınar Su, Hamidiye, Buzdağı, Korusu, Gürpınar, Taşkesti, Vakıf Taşdelen, Dağdelen ve Fuska gibi tüm su markalarını bir arada görebilirsin.

- Su markalarının pH değerlerini, bayi hizmet puanını, damacana su fiyatlarını, ürün çeşitlerini (damacana, cam damacana, pet şişe, soda), ödeme seçeneklerini görebilir ve karşılaştırabilirsin,

- Su markalarının BiSU'ya özel indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsin,

- Suyun teslimat zamanını seçerek istediğin zamana sipariş oluşturabilirsin,

- Su siparişini kapıda nakit olarak ödeyebileceğin gibi mobil ödeme, BKM Express, ya da Hopi Paracık kullanarak da yapabilirsin,
Bunları yaparken hiçbir EK ÖDEME ve KOMİSYON olmadan, damacana, cam damacana ya da pet su siparişini BİSU ile güvenle verebilirsin.
BiSU'da mobil ödeme özelliği MasterCard'a ait Masterpass altyapısı ile korunmakta ve kart bilgileriniz hiçbir koşulda firmamız tarafından saklanmamaktadır.

- Su siparişinin geciktiği durumlarda bize bildirebilirsin. Bizde senin için su bayiisi ile iletişime geçerek siparişinin takibini sağlar, su siparişin hakkında bilgilendiririz.

İstediğin marka su, tek tuşla kapında!

Şimdi, evinin haftalık alışverişlerini de BiSU’dan yapabileceğin yeni market servisimiz Bi’market ile 7 gün, 10:00 - 24:00 saatleri arasında hizmetindeyiz. BiSU uygulamasından Bi’market’e geçerek en taze, en kaliteli, binlerce çeşit market ürününe, sudan ucuz fiyatlarla, bi’dolu fırsatla ulaşabilirsin.

Bi'market, Şimdilik sadece İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bodrum'da.

BiSU'dan tek tuşla su siparişi verebileceğin markalar:
Hayat Su, Saka Su, Sırma, Damla, Pınar, Buzdağı, Korusu, Gürpınar, Abant, Kay Su, Karacakaya Su, Ovacık Su, Sultan Su, Lacivert Su, Fuska Su, Ceysu, Kardüzü Su, Özlem Su, Eylül Su, Fındık Su, Aroma Su, Miray Su, Özkayışdağı Su, Vadi Su, Dağdelen Su, Kardelen Su, Haznedar Su, Hamidiye, Vakıf Taşdelen Su, Sırmakeş, Pürsu, Taşkesti, Hisar.

Neuheiten

Version 6.0.4

Düzenleme: Ödeme yöntemlerinde kredi kartlarının listelenmeme sorunu giderildi.

Bewertungen und Rezensionen

4.5 von 5
2 Bewertungen

2 Bewertungen

App-Datenschutz

Der Entwickler (Tek Tus) hat angegeben, dass die Datenschutzpraktiken der App möglicherweise den unten beschriebenen Umgang mit Daten umfassen. Weitere Infos findest du in der Datenschutzrichtlinie des Entwicklers.

Daten, die zum Tracking deiner Person verwendet werden

Die folgenden Daten werden möglicherweise verwendet, um dich über Apps und Websites anderer Unternehmen hinweg zu verfolgen:

 • Gekaufte Artikel
 • Kontakt­informationen
 • Suchverlauf
 • Kennungen
 • Nutzungs­daten

Mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden möglicherweise erfasst und mit deiner Identität verknüpft:

 • Gekaufte Artikel
 • Standort
 • Kontakt­informationen
 • Suchverlauf
 • Kennungen
 • Nutzungs­daten
 • Diagnose

Nicht mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden zwar möglicherweise erfasst, aber nicht mit deiner Identität verknüpft:

 • Benutzer­inhalte

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Informationen

Anbieter
Tek Tus
Größe
186.1 MB
Kompatibilität

Erfordert iOS 9.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Englisch

Alter
4+
Copyright
Preis
Gratis

Support

 • Familienfreigabe

  Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch