iPhone-Screenshots

Beschreibung

Reztoran, akşam nerede yemek yesek, hangi restoranda yer vardır, fiyatları nasıldır gibi sorularınızın tümüne cevap veren kolay kullanım için tasarlanmış en iyi rezervasyon uygulaması. Burada istediğiniz restoranı pratik şekilde bulabilir ve en hızlı şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz bilgiler için restoranları tek tek aramanıza gerek yok artık. Çünkü Reztoran bunun en kolay yolunu sunuyor size.

Günün koşturması içinde akşam yemeğinizin planını atlamış olabilir ya da hep aynı yerde öğle yemeği yemekten sıkılmış olabilirsiniz. Reztoran ihtiyaç duyduğunuz her tarzdaki yüzlerce restoran arasından farklı alternatifler sunuyor size. Şehirde yeni açılan restoranlardan ilk Reztoran’ın haberi oluyor! Daha önce keşfetmediğiniz ya da duymadığınız tüm adresler yine burada.

● Reztoran İstanbul, İzmir, Ankara, Bodrum, Berlin, Barselona ve Londra olmak üzere tam 8 şehirde hizmetinizde.
● Farklı mutfaklara, zengin menülere, eğlenceli programlara sahip 750’nin üzerinde restoranın tüm detaylarına Reztoran uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Mutfağa, semte ve bütçenize göre filtreleyebilir uygun saatleri görüp rezervasyonunuzu saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.
● Rezervasyon talebiniz alındığı takdirde gerçekleştirdiğiniz rezervasyon üye restoranın online defterine düşer ve anında onaylanır, onay SMS’iniz gönderilir, e-postanız iletilir. Ayrıca oluşturduğunuz rezervasyonu düzenleyebilir ya da iptal edebilirsiniz.
● Reztoran anlaşmalı olduğu tüm restoranlar için en iyi fiyat garantisini veriyor.

Bugüne kadar 100.000’den fazla kişiye ulaşarak masalarını ayırttı bile. Rezervasyon devri bitti artık Reztoran var.

Neuheiten

Version 2.3.6

* Teknik hatalar düzeltildi.

App-Datenschutz

Der Entwickler (Reztoran Elektronik Iletisim Yazilim Ticaret A.S.) hat Apple keine Details über seine Datenschutzpraktiken und seinen Umgang mit Daten zur Verfügung gestellt. Weitere Infos findest du in der Datenschutzrichtlinie des Entwicklers.

Keine Details angegeben

Der Entwickler muss bei der Übermittlung seiner nächsten App-Aktualisierung Angaben zum Datenschutz machen.

Informationen

Anbieter
Reztoran Elektronik Iletisim Yazilim Ticaret A.S.
Größe
41.6 MB
Kompatibilität

Erfordert iOS 10.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Englisch, Türkisch

Alter
4+
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Das gefällt dir vielleicht auch