iPhone-Screenshots

Beschreibung

TradeOnline Mobil uygulaması müşterilerimizin hisse senedi, VİOP ve varant alım-satım işlemlerini yapabildiği, VakıfBank Mobil uygulamasıdır.TradeOnline Mobil uygulamamız indirdikten sonra VakıfBank İnternet Bankacılığı /Mobil Bankacılık veya Şubelerimiz aracılığıyla hisse senedi işlemlerine tanımlı yatırım hesabı açan müşterilerimiz TradeOnline Mobil uygulamamıza TradeOnline kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak anlık BİST Karma Düzey 1 (Pay Düzey 1 + VİOP Düzey 1) verileri ile Tüm Endeks verilerini ücretsiz olarak izleyebilir.TradeOnline kullanıcı adı ve şifrenizi VakıfBank İnternet ve Mobil bankacılığını kullanarak Yatırım/Hisse Senedi/TradeOnline/TradeOnline Şifre İşlemleri menüsünden belirleyebilirsiniz.“Al Sat” bölümünden portföyünüze bağlanarak hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca günlük işlemler menüsünden yapmış olduğunuz işlemlerinizi kolayca takip edebilir ve hisse senedi piyasasına iletilmek üzere sisteme girmiş olduğunuz ve gerçekleşmemiş olan ana emrinize Zincir Emir bağlayabilirsiniz.“Sayfam” ekranında bulunan pay senedi, endeks veya VİOP sözleşmesi üzerine tıkladığınızda grafiksel gösterim, son fiyat, alış satış fiyatları, derinlik, hacim bilgileri, kademe analizi, takas analizi, aracı kurum dağılımı, yüzdesel fark ve denge fiyatı gibi verileri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca size özel ekranlar oluşturabilir, istediğiniz hisse senetlerine, endekslere ve diğer menkullere ait verileri takip edebilir, uyarı özelliği ile istenilen menkul kıymete ait haberler ve fiyat değişikliklerinde uygulamanın sizi haberdar etmesini sağlayabilirsiniz.Geliştirilmiş teknik analiz özellikleriyle piyasa enstrümanlarını ve endeksleri 5 dakikalık, saatlik, günlük, aylık ve yıllık veya seçtiğiniz tarih aralığındaki grafiklerle analiz edebilir, teknik analiz göstergeleri ekleyebilir, farklı enstrümanları aynı grafik üzerinde karşılaştırabilirsiniz.“Piyasalar” bölümünden BİST pay ve endeks değerleri, vadeli işlem ve opsiyon sözleşme değerleri, tahvil ve bono değerleri ile döviz piyasası verilerini ve yurt dışı borsa endekslerini takip edebilirsiniz.“Haberler” bölümünde piyasalar ve şirketlere ait haberleri takip edebilir, “Ekonomik Takvim” bölümünde ise tüm piyasalara ilişkin açıklanmış ya da açıklanacak verilere ulaşabilirsiniz.Görüş ve önerileriniz için lütfen bize yazın; tradeonline@vakifbank.com.trSaygılarımızla.

Neuheiten

Version 2.1.10

Yenilikler;
- Hisse senedi Emir girişlerinde Adet kısmına ilave olarak Tutar girişi de yapılabilmesi ve bu kısmın aktifleştirilmesi sağlandı.
- Ayarlar kısmına Koyu tema seçimi eklendi. Dilerseniz Cihaz temasını kullan tuşunu aktif ederek cihazınız kendi temasına uyum sağlayabilir, dilerseniz cihaz temasını kapatarak sadece uygulamaya özel koyu veya açık temayı kullanabilirsiniz.
- Hisse senedi koduna tıkladığımızda içerik kısmında hisseye ait varantların da sıralanması sağlandı.
- Sayfam kısmında çoklu liste yapılabilmesi sağlandı. Sol üste gelen kalem simgesini kullanarak yeni listeler yaratabilir, bu listelere ad verebilir ve bu listeleri dizayn edebilirsiniz.
- Diğer bazı düzeltme ve geliştirmeler yapıldı.

App-Datenschutz

Der Entwickler, T. Vakıflar Bankası T.A.O., hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Nicht mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden zwar möglicherweise erfasst, aber nicht mit deiner Identität verknüpft:

  • Diagnose

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch