Screenshots

Description

GÜNÜMÜZDE HAYATIMIZI GEÇİRDİĞİMİZ BÜTÜN ORTAMLAR YAPAY IŞIK KAYNAKLARI TARAFINDAN AYDINLATILMAKTADIR. GÜNEŞ HARİCİNDEKİ TÜM IŞIK KAYNAKLARI YAPAY IŞIK KAYNAKLARIDIR.

IŞIĞIN İNSAN SAĞLIĞI VE PSİKOLOJİSİNDEKİ ETKİLERİNE BASİT ÖRNEKLER VERİLECEK OLUNURSA; RAHATLATICI VE DİNLENDİRİCİ BİR ORTAM İÇİN SARI IŞIĞA YAKIN IŞIK RENKLERİ TERCİH EDİLİR.

ÖRNEĞİN ÜST DÜZEY RESTORANLAR MİSAFİRLERİNİN DAHA UZUN VE RAHAT BİR DENEYİM YAŞAMALARI İÇİN SARI IŞIKLAR KULLANIRLAR.

SÜREKLİ KONSANTRASYON VE DİKKAT GEREKTİREN FABRİKA GİBİ ORTAMLARDA TAM TERSİNE PARLAK BEYAZ IŞIK KULLANILIR.

IŞIĞIN RENK SICAKLIĞI OLARAK TANIMLANAN SARI VE BEYAZ IŞIK TONLARININ ÖLÇÜ BİRİMİ KELVİN DİR. KELVİN DERECESİ ARTTIKÇA IŞIK SARIDAN BEYAZA DOĞRU DEĞİŞİR. YANİ 2700K SARI BİR IŞIK RENGİ İKEN 6500K BEYAZ BİR IŞIKTIR.

IŞIĞIN RENGİNİN DIŞINDA IŞIĞIN MİKTARI DA ÖNEMLİ BİR KONUDUR. IŞIĞIN ÖLÇÜ BİRİMİ OLAN LUMEN DEĞERİNİ DE KISACA ÖZETLERSEK. ÇOK GÜÇLÜ BİR IŞIĞA SAHİP BİR CİHAZ TARAFINDAN AYDINLATILAN BİR ORTAM SİZİN GÖZ VE RUH SAĞLINIZI BOZABİLİR. IŞIĞIN MİKTARININ AYARLANABİLMESİ KISACA DİMMER OLARAK TANIMLANIR. İHTİYACINIZA GÖRE LUMEN DEĞERİNİ AYARLAYABİLDİĞİNİZ CİHAZLARA DİMMERLİ CİHAZLAR DENİR.

AKILLI IŞIK PROGRAMINA UYUMLU AYDINLATMA CİHAZLARI İLE EV, OFİS VB.. HER TÜRLÜ ORTAMDA IŞIĞINIZIN RENK VE MİKTARINI İLERİ TEKNOLOJİ TASARIMLARIMIZLA İSTEDİĞİNİZ RENK TONUNDA VE IŞIK ŞİDDETİNE MOBİL AYGITINIZDAN KOLAYLIKLA AYARLAYABİLİRSİNİZ.

PROGRAM VE AYDINLATMANIZI BİRBİRLERİ İLE TANITILMASI ÇOK KOLAY VE GÜVENLİDİR. PROGRAM SİZİN HİÇBİR KİŞİSEL VERİNİZE ERİŞİM İSTEMEZ. İNTERNET BAĞLANTISI GEREKTİRMEZ.

HER AKILLI IŞIK AYDINLATMA CİHAZININ BENZERİZ BİR MAC ADRESİ BULUNUR, BU MAC ADRESLERİ BENZERSİZ OLDUĞUNDAN HİÇ BİR CİHAZ DİĞERİNDEN ETKİLENMEDEN KONTROL EDİLEBİLİR.

PROGRAMIN 8 FARKLI GRUP ÖZELLİĞİ İLE BULUNDUĞUNUZ HER ORTAMIN KONTROLÜNÜ HİÇ BİR KARIŞIKLIK OLMADAN YAPABİLİRSİNİZ.
PROGRAMDA BULUNAN ZAMANLAYICI İLE IŞIKLARINIZ İSTEDİĞİNİZ SÜRE SONUNDA SİZ O ORTAMDA BULUNMASANIZ DAHİ KAPATABİLİRSİNİZ.
BU PROGRAM SİZLERE IŞIKLARINIZ ÜZERİNDE TAM BİR KONTROL SAĞLAR.

Information

Provider
guangdong sun
Size
19.8 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Arabic, German, Italian, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.