Screenshots

Description

En değerli hazinelerimiz olan bebeklerimiz ile ilgili aradığın her şeyi bir arada görmek ister misin? O halde “Bebeğimin Rehberi” uygulaması tam sana göre!
Uygulamada bebeğinin doğum tarihini girdikten hemen sonra, “bebeğim kaç günlük oldu veya bebeğim kaç aylık oldu” sorusunun yanıtını öğrenmenle birlikte, oldukça geniş bir dünyanın kapılarını aralamış olacaksınız. Ay ay bebek gelişimi takibi yaparken aynı zamanda birçok yeni bilgiler de edinebileceksiniz. Uygulamamızın en önemli özelliklerinden biri de uzman hekimlerimizin yalnızca bir tık uzağınızda olmasıdır. Böylece bebeğinizle ilgili her türlü problemlerinizi uzman doktorlarımıza yöneltebilir, aklınızdaki sorulara profesyonel yanıtlar alabilirsiniz. Aynı zamanda “sohbet kulüpleri” sayesinde diğer ebeveynlerle de bir arada olabilir, fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Sohbet kulüplerinde diğer kullanıcılarımızın açmış olduğu sohbetlere katılabilir veya aklınızdaki düşünceleriniz için yeni konular açabilirsiniz.
Bebeğinizle ilgili en önemli unsurlarda biri de aşılardır. Aşılar ile ilgili ayrıntılı bilgilere sahip olabilmenizin yanı sıra, bebeğinizin hangi aşıyı ne zaman yaptırmanız gerektiğini size hatırlatacak bildirimlerimizi de görebilirsiniz.
Özellikle ilk kez ebeveyn olma heyecanını yaşayan aileler, anne ve bebek sağlığı, bebek bakımı, bebek gelişimi, uyutma teknikleri, aşı takvimi, bebek ninnileri gibi konularda tecrübeli olamayabilirler. Bebeğimin Rehberi uygulamasında yeni doğan bebeğinizle ilgili her konuda bilgi sahibi olabilir, bebek bakımı ve gelişim takibi hakkında deneyim elde edebilirsiniz. Bebeğiniz uyumakta güçlük çekiyorsa, bebek uyku müzikleriyle bu süreci rahat geçirebilirsiniz. Mevsim dönemine uygun olarak bebeğinizi giydirme ipuçları edinebilir, gerektiği takdirde bebek bakıcısı için tavsiyeler dahi alabilirsiniz.
Ek gıda döneminde yaşanan zorlukları, bebekler için özel hazırlanmış ek gıda tarifleri, bebek yemek tarifleri ve bebek mamaları hakkında öğrendiklerinizle birlikte kolay bir şekilde atlatabileceksiniz.
Uygulamamızın “bebeğim büyüyor” bölümü tam da sizin istediğiniz şekilde tasarlandı. Bebeğinizin büyüdüğünün en somut kanıtlarından biri de fotoğraflardır. Kullanıcılara özel bebek konseptleri ile donatılmış bu uygulamada bebek fotoğraf çerçeveleri ve etiketlere de kolayca sahip olabileceksiniz. Böylece bebeğinizin gelişimini takip ederken aynı zamanda eğlenceli vakitler de geçirebilirsiniz.
“Bebeğimin Rehberi” yalnızca bir bebek takip programı değildir. Aynı zamanda bebeğinin gelişimi için katkı da sağlayan eşsiz bir uygulamadır. Bebekler, eğlenerek öğrenmekten mutluluk duyarlar. “Bebeğim öğreniyor” bölümünde, bebek zeka oyunları ile minik yavruların eğlenerek öğrenmelerini sağlayan bebek oyunları hakkında mükemmel önerilere erişebilirsiniz.
“Bebeğimin gelişimini takip etmek istiyorum” diyen ebeveynlere özel olarak tasarlanmış, bebek takibi, online doktor hizmeti, sohbet kulüpleri, güncel ve doğru bilgilerin bir arada olduğu bu uygulamayı çok seveceksiniz. Geniş ailemizin bir üyesi olmak için sizleri de bizimle birlikte görmeyi çok isteriz.

What’s New

Version 1.0

Bu uygulama Apple tarafından en son Apple imzalama sertifikasını kullanmak üzere güncellendi.

App Privacy

The developer, serkan oral, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like