Screenshots

Description

endee,iOS ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. endee, yakın çevrenizdeki tanıdığınız ve tanımadığınız insanlarla iletişim kurmanızı sağlar.endee,yepyeni bir kavram çıkartıyor aslında.SOSYAL MEYDAN.

Düşünün ki etrafınızdaki insanlara bir şeyler söylemek istiyorsunuz.İçeriği her ne olursa olsun.İhtiyaç,yardım,soru.fark etmez.Ne yaparsınız?Olduğunuz yerde bağırmanız ya da herkes ile tek tek konuşmanız gerekir değil mi?

Peki gerçekte bu ne kadar mümkün olabilir.

Uygulamamız,endee,bunu çok kolay ve mümkün kılıyor.

endee,sizin konum bilginizi kullanarak,sizin yazdığınız herhangi bir şeyin yakın çevrenizdeki insanlara gösterilmesini sağlayan bir uygulama.Dilerseniz oradan o insanlarla iletişime geçebiliyorsunuz.Yazdığınız her şey de bir süre sonra otomatik olarak siliniyor.Yani kısaca,kontrolü sizin elinizde olan yapay ve anonim bir bulut yaratıyorsunuz,ya da bir ilan panosu ve oradan insanlarla iletişime geçebiliyorsunuz.

Örnekleriyle,kullanımı daha kolay anlaşılacaktır:

-Diyelim ki hastanedesiniz ve size çok acil olarak kan lazım oldu.hemen yazın kan grubunu endee ye ve yakın çevrenize duyurun.biri muhakkak yardımcı olmak isteyecektir.zaten o kişi yakın çevrenizde olduğundan hemen sonuç alabileceksiniz.
-Ya da kalabalık bir yerde çocuğunuzu kaybettiniz.hemen yazın endee ye çocuğunuzun nasıl göründüğünü ve bunu yakın çevrenize duyurun.sağa sola koşturmaktan ya da bağırmaktan daha hızlı sonuç alacaksınız.
-Metro dasınız ve hangi durakta ineceğinizi bilmiyorsunuz.kaç kişiye sorabilirsiniz ki.onun yerine yazın endee ye birisi muhakkak söyleyecektir inmeniz gereken durağı.
-Gece,toplu taşımanın olmadığı bir saatte bir yere gitmeniz gerekecek.yazın.belki birileri de sizinle aynı istikamete doğru gidiyordur.beraber güzel bir yolculuk yapabilirsiniz.
-Bir şey satmak istiyorsunuz,ya da almak.yazın endee ye ve ilgilenen kişi de yakınlarınızda olacağı için hemen kendisiyle buluşup sonuç alabilirsiniz.
-Evde,oturduğunuz yerden dün akşamki futbol maçı hakkında konuşabilirsiniz mesela çevrenizle.
-Gitar dersi verdiğinizi daha kolay duyurabilirsiniz artık.
-Restoranınız var ise eğer isterseniz siparişlerinizi de endee üzerinden alabilirsiniz.
-Ya da köşe başındaki pidecinin numarası internette olmayabilir.endee üzerinden ulaşabilirsiniz kendisine.ya da işhanındaki çaycının.
-Bunların hiçbiri değilse bile,evde otururken çevrenizdeki tanımadığınız insanlarla konuşabileceksiniz.

Gördüğünüz gibi endee nin kullanım alanı çok geniş.örnekleri sayısız olarak çoğalatabiliriz.tamamen sizin hayal gücünüze ve ihtiyacınıza kalmış bir şey.

Bu nedenle endee,herkesin telefonunda olması gereken bir uygulama.

Uygulama hakkında birkaç detay vermek gerekirse:

* Nasıl çalışıyor:Uygulama sizin konum bilginizi kullanır.ve sizi merkez kabul ederek etrafınızda bir çember oluşturur.Sanal bir çember.yazdığınız mesajlar bu çember dahilindeki insanlara gösterilir ve onlarla iletişime geçmenize olanak sağlar.
* Yazdığınız her şeyi herkes görür.Siz de herkesin yazdıklarını.
* Tüm yazılarınız küçük harf olarak sisteme yansır.Çünkü bizce herkesin yazdığı şey önemlidir.
* Mesajlaşmalarda belli bir karakter sınırı vardır.
* Uygulama içinde yüklediğiniz profil resimleri büyütülemez.
* Birisinin konuşmasından memnun kalmadığınızda dilerseniz onu gizleyebilirsiniz.ya da şikayet edebilirsiniz.Şikayet sayısı belli bir sayıya ya da orana ulaştığında o kişi programdan belli bir süre engellenecektir.Aynı durumların tekrarı halinde de bu engel süresi giderek artacaktır.
* Ve son olarak . Ücretsiz dir.

What’s New

Version 1.3

hatalar giderildi

Information

Provider
Ahmet Pinar
Size
31.5 MB
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Chinese, Spanish, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like