iPhone Screenshots

Description

Futbil Türkiye Süper Ligi maçları hakkında yarattığımız soruları bilginiz ve şansınız yardımı ile cevaplayacağınız, bildikçe puan kazanacağınız, günlük puanlarınız sizi yukarıya taşıdıkça, para ödülleri kazanacağınız bir eğlence uygulaması.

Futbil tamamen BEDAVA, sorularımızda eğlence ön planda.

Futbil sponsorlardan gelen ödülleri kullanıcıları ile paylaşıyor ve asıl amaç futbol'un heyecanını birlikte yaşamak.

İki çeşit sorumuz var, Gün içerisinde geniş bir aralıkta cevap verebileceğiniz sorularımız var,
Örn: Maçın galibi hangi takım olur? .

Bir de anlık sorularımız var,
Örn : Bu penaltı gol olur mu ? gibi.

Anlık soruları cevaplamak için 20 saniye süreniz var.

Her cevabın ayrı puan değeri var. Maçın galibi sorusunda A takımı 3 puan verirken B takımı 1.5 puan verebilir. Doğru cevaplarınızın puanları günlük olarak toplanır. Toplam puan kazancınız, günlük belirlenen seviyeyi geçince, günün ödülünü paylaşanlardan olacaksınız. Günlük puan seviyeli değişebilir ama genelde 120 puan civarı olacaktır.

Gün içerisinde puanınız düşük kaldıysa, hemen soruları birbirine bağlayıp, çok daha fazla kazanma şansına sahip olun. Fakat unutmayın kazanma ihtimaliniz de bir o kadar düşüyor.

Bazı soruların, sponsorların cömertliğine bağlı, para ödülleri olabilir. Örneğin maçın kaçıncı dakikasında ilk golün olacağını bilenler için puan değil direk para ödülü verilen bir sorumuz olabilir. Bu soruları bildiğiniz anda puan sistemine bakılmaksızın ödülünüz hesabınıza geçer.

Para ödülünüz 30 TL’ ye ulaştığı an Profil ekranında paramı gönder butonu çıkacaktır. IBAN bilginiz ile butona basmanızı takip eden 2 iş Günü içerisinde paranız hesabınıza geçer. Ayrıca bu 30 TL yi 2 aylık bir periyod içinde kazanmış olmanız gerekiyor. Fakat dağıtılan ödüle el koymuyoruz, 2 ay sonra hesaplardan silinen ödüller, bir sonraki günün ödülüne ekleniyor. Böylece zaman içerisinde çok büyük ödüllerden bahsediyor olacağız.

Futbil’i hemen indir hemen puan kazanmaya başla, sadece günlük değil sezonluk ödüllerimiz de olacak ! Şansını hemen devreye sok.

What’s New

Version 1.2

Bug fixes and improvements

App Privacy

The developer, Loocah, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like