Konuşarak Öğren - İngilizce 4+

RENKLI FIKIRLER BILISIM VE EGITIM TEKN ILETISIM YAZ DAN YAY VE SANAL MAG TIC LTD STI

Designed for iPad

    • 4.3 • 7 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Cepte İngilizce kursu, canlı skype ders, videolu ders, kelime tekrarları, kolay öğren, ingilizce eğitim. TOEFL, IELTS gibi İngilizce testlerde yüksek skorlar hayal değil.

İngilizce Öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Konuşarak Öğren kolay ingilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir sistemdir. Aynı zamanda Konuşarak Öğren uygulaması size özenle seçilmiş Amerikalı eğitmenler ile Skype’ın chat sistemi üzerinden bire bir kolay ingilizce ders paketleri seçeneklerini sunmaktadır.

Konuşarak Öğren'de ingilizce dinleme egzersizleri, quizler, video egzersizleri ücretsiz kullanabilirsiniz ve ingilizce testlerinden aldığınız puanları artırırsınız, İngilizce zamanları öğrenirsiniz.


NEDEN KONUŞARAK ÖĞREN’i TERCİH ETMELİYİM?
Çünkü; kendi başına ingilizce çalışmanın en büyük dezavantajı devam ettirememek. Konuşarak Öğren de buradan yola çıkarak ders ajandası, konular ve ders materyalleri sizin için profilinize eklenir. Push bildirimler ve ders erteleme, paket değiştirme vs konularda ödüllü müşteri danışmanlarımız sizinle iletişimde kalırlar. Bunlara ek olarak push hatırlatmalar ile de nerede olursanız olun öğrenmekten kaçamayacaksınız.

> WEB + TABLET + AKILLI TELEFON
Satın aldığınız pakete göre günde 10, 20 veya 30 dakikalık dersinizi internet bağlantısı olan herhangi bir yerde alabilirsiniz ve Konuşarak Öğren uygulamasından dersler ile ilgili videolar, dinleme ve okuma egzersizleriyle cepte ingilizce kursu halinde keyfini çıkar.

> SİZE ÖZEL DERS PLANI
İngilizce kurslarındaki sınıf ortamında ya önde ya geride kalırsınız. Konuşarak Öğren sizin hızınıza göre ilerler. İngilizce kursları herkes için aynı müfredatı belirlerken, Konuşarak Öğren'de ilgi alanlarınıza ve mesleğinize göre içerik oluşturulur. Böylece pratik dünyada işinize yarayan bir İngilizce konuşursunuz.

> SİZE ÖZEL DANIŞMAN
Dijital teknolojilerini insan faktorü ve optimum öğrenci memnuniyeti bizim için çok önemli. Derslerinize başlamadan önce eğitmenlerimiz İngilizce seviyenizi ölçerler. Bu süreçte Türkiye ofisimizdeki eğitim danışmanlarımız durumunuzu takip eder.

> NASIL ÇALIŞMALI?
Konuşarak Öğren ile verimli çalışabilmek için Market bölümünden kendinize uygun bir 1-1 Ders Paketi satın alın ve ilgi alanlarınıza göre dersler ile eş zamanlı egzersizleri yapın.


Kişisel Bilgi gizliliği ve güvenliği bilgilieri için : http://www.konusarakogren.com/gizlilikveguvenlik.asp
Bize info@konusarakogren.com adresinden e-mail atabilirsiniz.

What’s New

Version 3.3.11

- Bug fixes
We are always working to make the app faster and more stable. If you are enjoying the app, please consider leaving a review or rating!

Ratings and Reviews

4.3 out of 5
7 Ratings

7 Ratings

kohnyytest ,

Stop

Men abonelikden çıkmak isteyırem dayandırmaq istirem

App Privacy

The developer, RENKLI FIKIRLER BILISIM VE EGITIM TEKN ILETISIM YAZ DAN YAY VE SANAL MAG TIC LTD STI, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Education
Education
Education
Education
Education
Education

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education