Marka Park 4+

MARKA PARK MAGAZACILIK VE PAZARLAMA ANONIM SIRKETI

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

MARKA PARK - Dünyaca Ünlü Markalar Tek Bir Mağazada !

2005 yılından bugüne güven !

Marka Park 2005 yılından günümüze kadar dünyada bilinen ve en çok giyilen markaların Türkiye pazarında satışını yapmaktadır. Türkiye de çok markalı ayakkabı mağazacılığını ilk başlatan şirkettir. Şirket Markapark ve Deriden mağazalarının tamamının sahibidir.

Marka Park; 2007 yılından bugüne İtalya nın efsane kar botu markası Moon Boot un Türkiye distribütörüdür. Moon Boot markasının bugün ulaştığı başarı ve markanın konumu Markapark ın son derece başarılı marka yönetimi ile gerçekleşmiştir.


Şirket ayrıca sürdürülebilir bir yaşam için İspanyol Natural World markasının tamamen doğa dostu malzemelerden üretilmiş ayakkabılarını İspanyadan ithal ederek müşterileriyle buluşturuyor

Bu markaların yanında ayrıca Kendi kategorisinde dünyada lider olan moda espadril markası İspanyol Toni Pons markasının da 2015 yılından beri Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.


Bunların yanında Camper, Ecco ,Lacoste, Converse Birkenstock, Skechers, Nomadic Republic gibi markaları yetkili satıcı olarak müşterileriyle buluşturuyor.


Marka Park’tan alışveriş yapanlar, en popüler ürünlere dünya vitrinleri ile aynı anda ulaşma şansını yakalar.


Marka Park online alışveriş sitesinde satışa sunduğu markaların Türkiye’deki resmi temsilcisi veya dağıtıcısı durumundadır. Bu sebeple müşterilerin bazı satış sitelerinde olduğu gibi taklit veya defolu ürünlerle karşılaşma ihtimali yoktur. 2005 yılından beri müşterilerin güveni ile faaliyetine devam eden Marka Park geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

What’s New

Version 3.0.2

-Genel iyileştirmeler ve altyapı çalışmaları tamamlandı.

App Privacy

The developer, MARKA PARK MAGAZACILIK VE PAZARLAMA ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping