EnZetko 9+

Neposeda, z.ú.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Psycholožka na chatu
Máš splín? Trápí tě něco? Necheš to rozebírat s rodiči, kamarády nebo s učitelem? Prostě potřebuješ někoho, kdo se vyzná a pomůže ti rychle a anonymně? Napiš naší psycholožce na chatu. Duševní hygiena rules! :)
Nejbližší zábava
Chceš si jen tak zasportovat, opéct buřty, vyjet do přírody nebo třeba zahrát hry? Aplikace zjistí, kde se ve tvým okolí děje něco zajímavýho.
Tipy na přežití
Zjisti, jak přežít párty nebo kde a jak se seznámit s fajn klukem nebo holkou. Appka ti taky poví, jaký jsou novinky na internetu nebo co se teď nosí.
Nejbližší zašívárny
Najdi nejbližší klub ve svém okolí kde můžeš relaxovat, seznámit se, připojit se na wifi, rozebrat svoje problémy a realizovat svoje plány.
Kámoši a pomoc
Chatuj s kámošema, kteří chodí do stejnýho klubu, nebo napiš online pracovníkovi pokud máš problém a potřebuješ si o tom popovídat.

What’s New

Version 11

Nový a přehlednější design. Dark mode při zapnutém dark mode tvého telefonu. Vylepšení vyhledávání v klubech i akcích. Vylepšené notifikace na nové zprávy. Oprava několika chyb v zobrazování textu v klubech. Oprava scrollování, přidání otevírací doby, offline mode.

App Privacy

The developer, Neposeda, z.ú., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education