iPhone Screenshots

Description

SESLENDİRME VE DUBLAJ PROJELERİNİZ İÇİN EN ETKİLİ EN KARİZMATİK EN UYGUN SESLENDİRME SANATÇISINI SEÇİN!


Türkiye’nin en meşhur seslendirme sanatçılarını sizlerle buluşturuyoruz.

BiberSA Prodüksiyon ses bankası mobil uygulamasıyla 1000+ yerli ve yabancı seslendirme sanatçılarını iOS kullanıcılarının beğenisine sunuyoruz. Reklam ve tanıtım filmleri, santral ve IVR anonsları, belgesel, e-learning, kitap seslendirme ve dublaj gibi içeriklerinize ses veriyoruz. Ses bankasında beğendiğiniz ve projeniz için uygun gördüğünüz seslendirme sanatçılarının üzerine iki defa dokunup sağ alt kısımda yer alan ‘Favorilerim’ başlığı altında sınıflandırabilir, beğendiğiniz seslendirme sanatçıları hakkında telefon, WhatsApp ve e-posta yoluyla fiyat teklifi alabilirsiniz.

TV, sosyal medya, radyo, sinema gibi birçok mecraya baktığınızda ses bankasında yer alan bir sesi mutlaka duyacaksınız. Ses Bankası Türkiye’nin ve dünyanın en meşhur seslendirme dublaj sanatçılarının yer aldığı seslendirme castı’dır.

Uygulamayı Kullanırken;

Ses Bankası uygulamasında sağ üst köşedeki ‘Filtre’ sekmesinden seslendirme sanatçılarını cinsiyet, yaş aralığı, dil ve demo kategorilerinden ihtiyacınıza uygun sesi filtreleyebilir, sol üst köşede bulunan arama sekmesiyle sanatçının adına göre arama yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alırken;

Ses Bankasında her seslendirme sanatçısının bir kaşe bedeli mevcuttur. Kaşe bedeli; metnin kelime sayısı, içeriğin hangi mecrada yayınlanacağı ve yayın süresine göre farklılık göstermektedir. Bu bilgiler ışığında beğendiğiniz seslendirme sanatçılarının kaşe bedelleri hakkında bilgi almak için bize telefon, WhatsApp ve e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Gizlilik

Ses bankasında yer alan seslendirme sanatçıları aynı zamanda www.bibersa.com web sayfasında yer almaktadır. Seslendirme sanatçılarımızın ses demoları sadece dinlenme amaçlı indirilebilir. Kullanıcı seslendirme sanatçılarına ait demoları başka bir web sitesine yüklenemez, yayınlanamaz ve kullanılamaz. İhlali durumunda fikir ve sanat eserleri kanununun 21/2/2001 - 4630/13 md. uyarınca hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Seslendirme sanatçılarının demolarında kullanılan müzikler telif hakkına tabidir.

What’s New

Version 1.0.3

Teklif al butonundaki hata giderildi.

App Privacy

The developer, Birol Berber, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You Might Also Like