Son Dakika Türk 9+

TE BILISIM YAZILIM INTERNET KIRALAMA HIZMETLERI

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Son Dakika Haberleri Uygulaması, SonDakikaTurk.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini IOS cihazlarınızda kullanabilmenize imkan sağlıyor.

Son Dakika Türk Haber uygulaması ile Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya hesaplarınızda rahatlıkla tek bir tuş ile paylaşabilirsiniz.

Son Dakika Türk sondakika haber uygulamasının telefonunuza göndereceği anlık bildirimler sayesinde hiçbir sondakika haberini kaçırmayacaksınız. En önemli gelişmeleri ilk siz bileceksiniz.

Son Dakika Türk haberler uygulaması Türkiye ve dünyadan en güncel, politika, ekonomi, magazin, teknoloji, spor, sağlık kategorilerindeki haberleri ve sondakika gelişmelerini temiz ve kullanışlı bir arayüz ile sizlere sunar.

Sondakikaturk.com Hakkında:
Sondakikaturk.com; Türkiye ve dünyadan en önemli son dakika haberlerini hızlı bir şekilde siz değerli takipçilerimize en doğru ve tarafsız şekilde sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ:
Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.
Açıklık: Hiç bir haberi arka plana atmayıp her ne olduysa size sunmaktayız. Hiç bir olayı arka plana atmıyoruz ve hiç bir şeyi gözlerden kaçırmamaya söz veriyoruz.
Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

YASALARA %100 UYGUN:
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

What’s New

Version 5.1.1

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

Uygulama tasarım ve alt yapısı güncellendi.

App Privacy

The developer, TE BILISIM YAZILIM INTERNET KIRALAMA HIZMETLERI, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

News
News
News
News
News
News

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News