iPhone Screenshots

Description

Тільки зараз з'явилася унікальна можливість щодня і щогодини відстежувати вашу репутацію або репутацію вашої компанії онлайн. Де б ви не були, штучний інтелект нашої системи буде пильно відстежувати всі згадки про ваш бізнес, продукт і вашу репутацію в медіапросторі України або за її межами. Відтепер ви можете завжди бути в курсі подій, управляти репутацією онлайн, аналізувати інформацію, фільтрувати інформаційний шум, вчасно реагувати на інформаційні атаки, запобігати їм, таким чином зміцнюючи позиції вашої компанії на ринку України.

Alphateka відкриває нові можливості вивчення ринку, репутації конкурентів, проведення глобальних досліджень public relations за допомогою ретельного і регулярного моніторингу ЗМІ та соціальних мереж.

Alphateka - це інструмент захисту вашої репутації. Ви будете завжди першими знати що говорять про ваш бізнес, компанію, бренд або продукт за будь-якими обраними інформаційними потоками: інформаційні агентства , телебачення, друковані ЗМІ , радіо, соціальні мережі тощо. Ви можете налаштувати розумні алерти таким чином, щоб отримувати повідомлення за обраним ключовим запитом щодня.

Alphateka забезпечує постійну присутність в соцмережах. Наша система стежить за основними соціальними мережами. Ви заощадите безліч часу, отримуючи точні адреси, де ведеться обговорення важливої для вас теми. Ви завжди зможете втрутитися і запобігти репутаційним втратам, оптимізувавши зусилля і кошти.

Alphateka - це також інструмент аналізу інформації. Вам буде дуже зручно шукати, працювати та відсіювати інформаційний шум за допомогою розгалуженого дерева фільтрації та можливості побудови діаграм, відповідно до ваших потреб.

Ми відкриті до співпраці та будемо раді отримати від вас пропозиції й зауваження на е-мейл : info@alphateka.com

What’s New

Version 1.0.5

Fix bugs

App Privacy

The developer, Alfateka, TOV, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
Alfateka, TOV
Size
36.2 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Russian, Ukrainian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like