iPhone Screenshots

Description

Fibaemeklilik Mobil Şube uygulaması ile bireysel emeklilik, hayat ve sağlık sigortalarınıza dair işlemleri cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Fibaemeklilik müşteri bilgilerinizle uygulamaya giriş yaparak bireysel emekliliğinizle ilgili birikim grafiklerinizi inceleyebilir, fon dağılımınızı yönetebilirsiniz. İstediğiniz an varlık dağılımınızı öğrenebileceğiniz uygulama ile birikiminizin toplam tutarının yanı sıra; fon getirinizi, devlet katkısının fon getirisini ve devlet katkılı toplam fon getirinizi görüntüleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Fibaemeklilik Mobil Şube uygulaması üzerinden fon dağılımınız hakkında tüm detayları öğrenebilir, fon tercihinizde Fibaemeklilik’ten yardım alabilir, Fibaemeklilik’in sunduğu risk profillerini inceleyebilir ya da fon dağılımınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ödeme adımından ek katkı payınızı yatırabileceğiniz gibi geçmişe dönük vadelerinizi de ödeyebilir, yaklaşan beş ödemenizi takip edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra sağlık ve hayat sigortalarınız hakkında teminat grafiklerinizi takip edebilir, poliçelerinizin başlangıç ve bitiş tarihleri ile ödeme planlarını inceleyebilirsiniz.

Fibaemeklilik Mobil Şube uygulaması üzerinden iletişim bilgilerinizi düzenleyebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

What’s New

Version 1.0.11

KVKK Aydınlatma Metni Eklendi

Information

Seller
Fiba Emeklilik ve Hayat Anonim Sirketi
Size
16.1 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages
Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like