iPhone Screenshots

Description

Fibaemeklilik Mobil Şube uygulaması ile bireysel emeklilik, hayat ve sağlık sigortalarınıza dair işlemleri cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Fibaemeklilik müşteri bilgilerinizle uygulamaya giriş yaparak bireysel emekliliğinizle ilgili birikim grafiklerinizi inceleyebilir, fon dağılımınızı yönetebilirsiniz. İstediğiniz an varlık dağılımınızı öğrenebileceğiniz uygulama ile birikiminizin toplam tutarının yanı sıra; fon getirinizi, devlet katkısının fon getirisini ve devlet katkılı toplam fon getirinizi görüntüleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Fibaemeklilik Mobil Şube uygulaması üzerinden fon dağılımınız hakkında tüm detayları öğrenebilir, fon tercihinizde Fibaemeklilik’ten yardım alabilir, Fibaemeklilik’in sunduğu risk profillerini inceleyebilir ya da fon dağılımınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ödeme adımından ek katkı payınızı yatırabileceğiniz gibi geçmişe dönük vadelerinizi de ödeyebilir, yaklaşan beş ödemenizi takip edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra sağlık ve hayat sigortalarınız hakkında teminat grafiklerinizi takip edebilir, poliçelerinizin başlangıç ve bitiş tarihleri ile ödeme planlarını inceleyebilirsiniz.

Fibaemeklilik Mobil Şube uygulaması üzerinden iletişim bilgilerinizi düzenleyebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

What’s New

Version 1.0.20

Uygulama açılışındaki sorunlar giderildi.

App Privacy

The developer, Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You Might Also Like