Capturas de tela

Descrição

Butiksoft Butik Otel Programı butik otellerin ihtiyaçları için geliştirilmiştir. Butiksoft butik otel programının en önemli özelliği; internet bağlantısının olduğu heryerden tüm platformlardan (Akıllı telefon, tablet, bilgisayar) kolay erişim ve kullanım kolaylığıdır.

* Canlı Anlık Değişen Rezervasyon Ekranı
Otelinizin tüm odalarını gördüğünüz Roomplan ekranında kanallardan gelen rezervasyonlarınız anında görünür. Aynı zamanda bilgisayarlardan veya akıllı telefonunuzdan yaptığınız değişikliker de tüm cihazlardaki roomplan ekranında sayfayı yenilemeden anında görüntülenir.

* Dashboard Kontrol Paneli
Sisteme giriş yaptığınızda sizi karşılayacak olan dashboard ekranında otelinizi hızlıca gözden geçirebileceğiniz, konaklayanlar, gelecek ve ayrılacak misafirler,yeni gelen rezervasyonlar, çıkış yapmayan misafirler, no show işlemi yapılması gereken misafirler, muhasebelenmeyi bekleyen ekstralar, günlük boş dolu odalarınızın göründüğü forecast grafiği v.b. göstergeler ile günlük rutin işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

* Rezervasyonlar
Roomplan ekranında otelin bütün odalarının durumunu görebilir. Anında istediğiniz odaya istediğiniz günde rezervasyon oluşturabilirsiniz. Müşteri Giriş-Çıkışlarını kolayca yapabilirsiniz.
Dilerseniz hiç bir bilgiyi doldurmadan sadece tarih belirterek istediğiniz odayı hızlıca bloke edebilir, bilgileri sonra girebilirsiniz.
Kaydedilen rezervasyonun ödemesini acenta tahsil edecekse tek bir tıklama ile acenta hesabına yansıtabilirsiniz.

* Odalar
İstenilen sayıda oda tipi ve oda ekleyebilirsiniz. Bugün ayrılacak misafirlerin listesi, Yarın gelecek misafirlerin listesi ve Temizlenecek odaların listesi otomatik olarak listelenir

* Çoklu Para Birimi
İstediğiniz para birimi üzerinden tahsilat yapabilirsiniz. İsterseniz kuru girebilir, isterseniz kurların güncellenmesini TCMB üzerinden otomatik olarak yapabilirsiniz.

* Extralar
Misafirlere satılabilir tüm Ekstralar sistemde tanımlanabilir ve yapılan ekstralar oda hesabına işlenir. Ay sonunda ekstralardan ne kadar gelir elde edildiği görülebilir. Acenta ve Firmalarla olan komisyonları hesaplayabilirsiniz.

* Muhasebe
Bir ön muhasebe programında olması gereken ne varsa butiksoft ile sizinle. Butiksoft cari, kasa, banka, stok, depo, satın alma, satış, döviz modülleri ile ön muhasebedeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Resmi faturalarınızı kesebilir, maliyeye günlük olarak verilen "Günlük Müşteri Listesi" ni kolayca yazdırabilirsiniz.
Çalıştığınız toptancı ve acentalara olan tüm borç-alacak durumunu takip edebilir, tahsilat ve tediye yapabilirsiniz. Sistemin tüm alanlarında birden fazla para birimi ile rahatlıkla işlem yapabilirsiniz.

* Raporlar
Giriş yapacak misafirler, çıkış yapacak misafirler, konaklayan misafirler, günlük müşteri listesi, misafirlerin ülke oranları, gelen misafirlerin kanallara göre oranları, kanallarla olan komisyon tutarları, müşterilerinize satışını yaptığınız ekstaların raporları, tüm verilerin analizi yapılarak otelin günlük, aylık veya belirlenen tarihler arasındaki kârın ve zararın gösterildiği patron raporu ve daha bir çok rapor ile Butiksoft oteliniz için gerekli tüm analizleri yapar ve size raporlar.

* Üst Düzey Güvenlik
Butiksoft sistem alt yapısı günümüzün gerektirdiği güncel ve son teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir. Bulut tabanlı, birden fazla lokasyonda barındırdığımız sunucularımızla hizmet vermekteyiz.
“Bilgilerinizin güvende olduğunu bilmenin değeri paha biçilemez...”

* Çoklu Dil Desteği
Türkçe ve İngilizce dil desteğine sahip olan yazılımıza yakın zamanda diğer dillerde eklenecektir.

* Entegrasyonlar
Butiksoft, kanal yöneticisi ile entegre çalışarak rezervasyonlarınızın otomatik olarak alınmasını sağlar. Hotspot entegrasyonu ile misafirlerinizin internet kullanımını kontrol altına alabilir ve şifre tanımlamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Novidades

Versão 1.4

Yeni Gelişmiş Anlık Mobil Bildirimler / New Advanced Mobile Push Notifications

Privacidade do app

O desenvolvedor, Ata Bilisim San. Tic. Ltd. Sti., não forneceu detalhes sobre suas práticas de privacidade e gerenciamento de dados à Apple. Para obter mais informações, consulte a política de privacidade do desenvolvedor.

Nenhum detalhe fornecido

O desenvolvedor será requisitado a fornecer detalhes de privacidade ao enviar a próxima atualização do app.

Compatível com

  • Compartilhamento familiar

    Até seis membros da família poderão usar este app com o Compartilhamento familiar ativado.

Mais deste desenvolvedor

Você também pode curtir