Capturas de tela do iPhone

Descrição

Akaryakıt sektörünü bir araya getiren Platformdan bireysel araç sahipleri için Marka bağımsız, araçtan inmeden avantajlı akaryakıt almanızı sağlayan yepyeni bir mobil ödeme uygulamasını sunar… DOLDURGEÇ

DOLDURGEÇ Türkiye genelinde Marka bağımsız ,kolay erişilebilir, akaryakıt istasyonlarını bir araya getirmekle kalmıyor ayrıca ihtiyacınız olduğu her an kullanabileceğiniz, kullandıkça kazanabileceğiniz araçtan inmeden avantajlı akaryakıt almanızı sağlıyor..

DOLDURGEÇ uygulaması, Gideceğiniz istasyona en kısa yoldan giderek az yakıtla garanti kazanç sağlayacaksınız ve katılımcı markaların istasyonları ile ilgili avantajlardan anında haberiniz olacak..

DOLDURGEÇ ile süreli değil her zaman en avantalı fiyatlar ile akaryakıt alacaksınız ayrıca Hediye çarkımızı anında çevirerek her zaman daha fazla kazanacaksınız

Novidades

Versão 1.3.32

Bildirim yazılarındaki sorunlar düzeltildi

Privacidade do app

O desenvolvedor, Ortak Platform, não forneceu detalhes sobre suas práticas de privacidade e gerenciamento de dados à Apple. Para obter mais informações, consulte a política de privacidade do desenvolvedor.

Nenhum detalhe fornecido

O desenvolvedor será requisitado a fornecer detalhes de privacidade ao enviar a próxima atualização do app.

Compatível com

  • Compartilhamento familiar

    Até seis membros da família poderão usar este app com o Compartilhamento familiar ativado.

Mais deste desenvolvedor

Você também pode curtir