Capturas de tela do iPhone

Descrição

MESST’in fırsatlarla dolu dünyasına hoş geldin.

MESST birçok sektörde sunduğu ayrıcalıkla Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) üye iş yeri çalışanlarının aile bütçelerine katkı sağlayacak yeni nesil bir avantaj programıdır.

MESST uygulaması ile geniş MESS ailesinin bir parçası olmanın getirdiği ayrıcalıklardan faydalanmak çok kolay!

Eğer sen de MESS üyesi iş yeri çalışanı isen MESST uygulamasını indir, MESST kart bilgilerinle giriş yap, ayrıcalıkları keşfet ve yararlanmaya başla!

MESST ile marketten giyime, restorandan eğitime, tatilden akaryakıta kadar birçok alanda sana sunulan ayrıcalıklara erişebilirsin.

Çipli ve temassız özelliği ile hayata ve günlük ihtiyaçlara dokunan dijital ve akıllı bir sistem olarak tasarlanan MESST kart ile anlaşmalı markalardan yapacağın alışverişlerde, sana özel indirimlerden ve anında nakit iade kampanyalarından faydalanabilirsin.

Yapacağın alışverişlerden kazanacağın indirim tutarları TL olarak MESST kartına yüklenir. MESST kartına yüklenilen TL tutarlarını ise her yerde özgürce harcayabilirsin.

MESST mobil uygulaması üzerinden katılabileceğin indirim kodlu kampanyalar ile de geniş MESS ailesinin bir parçası olmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsin.

MESST KART’IN İMKANLARINDAN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) üyesi iş yerlerindeki tüm çalışma arkadaşlarımız MESST Kart imkanlarından faydalanabilir.

MESST KART’I NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?

Ön ödemeli kart özelliği olan MESST Kart’a sahip olmak için çalıştığın üye iş yerinin insan kaynakları birimi ile iletişime geçebilirsin.

Privacidade do app

O desenvolvedor, MESS Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası, indicou que as práticas de privacidade do app podem incluir o gerenciamento de dados conforme descrito abaixo. Para obter mais informações, consulte a política de privacidade do desenvolvedor.

Dados vinculados a você

Os seguintes dados podem ser coletados e vinculados à sua identidade:

  • Informações financeiras
  • Informações de contato

Dados não vinculados a você

Os seguintes dados podem ser coletados, mas não estão vinculados à sua identidade:

  • Conteúdo do usuário
  • Histórico de buscas

As práticas de privacidade podem variar, por exemplo, com base nos recursos que você usa ou na sua idade. Saiba mais

Compatível com

  • Compartilhamento familiar

    Até seis membros da família poderão usar este app com o Compartilhamento familiar ativado.

Mais deste desenvolvedor

Você também pode curtir