Capturas de tela do iPhone

Descrição

İş yoğunluğu, günlük koşuşturmalar derken, artık birçoğumuz yaptıracağımız işler için zaman ayıramıyor, ihtiyaçlarımızı ertelemek zorunda kalıyoruz. yedibir.com olarak çağımızın temel problemi haline gelen vakit sıkıntısını tek bir tıklama ile çözebilme imkanı sunuyor, uzun piyasa araştırmaları yapmaya gerek kalmadan, oturduğunuz yerden ücretsiz teklifler alıp karşılaştırarak en iyi hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz.

Tamirattan nakliyata, organizasyondan temizliğe kadar birçok sektörde alanının en iyilerini bir araya getiren yedibir.com, en iyi hizmet için kalite çıtasını yükseklerde tutuyor. Size uygun fiyata yüksek kalitede hizmet sunarken uzmanlarımıza ise bu büyük platformda yeni pazar alanları yaratmış oluyoruz. Üstelik yedibir.com bunun karşılığında komisyon almıyor, ücretsiz hizmet sunuyor.

yedibir.com’ un temellerini atarken sadece kazancımızı hedeflemedik. Sizin bütçenizi ve vaktinizi en verimli şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak, bunun yanında da hizmet sektörünün bağımsız çalışan ya da işletme olarak faaliyet gösteren uzmanlarının iş gücünü ve ülke ekonomisini canlı tutacak yeni bir sanal platform oluşturmak hayali ile çıktık yola.

Biz çağın ticaret ve ekonomi platformunu kurarken önceliğimiz olarak sizleri belirledik. Hizmet ihtiyacı olan ve verdiği hizmetleri daha geniş pazarlara ulaştırmak isteyen ancak buna ekonomik ve sosyal olarak imkanı olmayanlar için Türkiye’nin en büyük sanal pazarlarından birinin kapılarını aralıyoruz. Bu büyük ailede siz de yerinizi almak için acele edin. Bir hizmet almak ya da sunduğunuz hizmeti pazarlamak istiyorsanız yedibir.com olarak sizlere ev sahipliği yapmak için biz hazırız, sizi bekliyoruz.

Novidades

Versão 1.4

Yedibir tüm özellikleriyle sizlerle beraber.

Privacidade do app

O desenvolvedor, Serdar Ozcelik, não forneceu detalhes sobre suas práticas de privacidade e gerenciamento de dados à Apple. Para obter mais informações, consulte a política de privacidade do desenvolvedor.

Nenhum detalhe fornecido

O desenvolvedor será requisitado a fornecer detalhes de privacidade ao enviar a próxima atualização do app.

Compatível com

  • Compartilhamento familiar

    Até seis membros da família poderão usar este app com o Compartilhamento familiar ativado.

Mais deste desenvolvedor

Você também pode curtir