iPhone Screenshots

Description

Hakkımızda

Başta cafe, restoran ve oteller olmak üzere KOBİ’lerin ve diğer tüm işletmelerin, gıda ambalajı ve paket servis malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir e-ticaret sitesidir.

A3 AMBALAJ SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından 2019 yılında kurulan sitemiz, ilk günden itibaren gıda ambalajında kaliteli ürünleri uygun fiyatla ve en hızlı şekilde tedarik etmeyi hedeflemiştir.

Bu amaçla gıda ambalajında yeni trendleri sizin için araştırıyor, doğru kalitede yenilikçi ürünleri en uygun fiyatla tedarik etmeyi ilke ediniyoruz.

Sizlerin daha düşük stokla çalışabilmesi için kullanatonline.com olarak 1.000’ ün üzerinde ürünü her zaman stoğumuzda hazır bulunduruyoruz.

Hem toptan ve hem de perakende alışverişe olanak sağlayan koli veya paket alım seçeneklerimiz ile farklı ürünleri tek bir kaynaktan ihtiyacınız kadar almanıza önem veriyoruz.

Saat 12:00’ye kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyor ve işletmelerimize ambalaj malzemesi tedariğinde hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz.

kullanatonline.com olarak, işinizde doğan maliyetlerinizi düşürürken değerli zamanınızı müşterilerinize ayırabilmeniz için çalışıyoruz.

App Privacy

The developer, PLATIN INTERNET HIZMETLERI YAZILIM BILISIM OZEL EGITIM IC VE DIS SANAYI TICARET LTD STI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer's privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer