Dolnośląska Kraina Rowerowa 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

"Dolnośląska Kraina Rowerowa" to nazwa własna projektu, powstałego z inicjatywy Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy i przedstawia obiekty i trasy rowerowe z tych terenów.

Wrocław i okolice połączone zostały drogami rowerowymi, dającymi możliwość lepszego poznania historii, tradycji i kultury tego regionu. Aplikacja „Dolnośląska kraina rowerowa”, która powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy gromadzi najważniejsze informacje, przydatne nie tylko dla turystów, ale i dla mieszkańców. Znajduje się tu obszerna baza obiektów, podzielonych na kategorie, wśród których można wyszukać najciekawsze zabytki, miejsca widokowe, miejsca przeznaczone dla dzieci, związane z rękodzielnictwem i produktami lokalnymi. Jak na aplikację rowerową przystało, znajdziemy tu także miejsca szczególnie przydatne rowerzystom – wypożyczalnie i serwisy. Każdy obiekt uzupełniony został w dane teleadresowe oraz współrzędne, dzięki czemu w łatwy sposób można go zlokalizować na mapie.

Najważniejszą częścią aplikacji są trasy rowerowe – przebieg każdej z nich można zobaczyć na mapie, aplikacja wyświetla także dystans oraz czas trwania. Dodatkowym urozmaiceniem rowerowej wycieczki są ciekawe obiekty, wyświetlane w okolicy trasy.

Mobilny przewodnik zawiera także listę aktualnych wydarzeń, rozbudowaną prognozę pogody oraz planer – podręczny schowek, do którego można dodać ulubione obiekty lub trasy. Do prawidłowego działania aplikacji nie jest potrzebne połączenie z internetem, a dane można zaktualizować w każdej chwili.

Aplikacja używa lokalizacji oraz odtwarzania audio w tle podczas nawigacji po trasie. Aby ograniczyć zużycie baterii zakończ korzystanie z tej funkcji przed zamknięciem aplikacji.

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer's privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Travel
Travel
Lifestyle
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Navigation
Travel
Travel