Screenshots

Description

Türkiye' de en çok indirilen ilk 50 oyun arasında. İlgi gösteren, indiren herkese teşekkürü borç biliriz.

Çocukluğumuzun, aile arası sohbetlerinin, komşu toplantılarının efsane oyunu bambaşka bir formatta karşınızda. Karşınızda yepyeni isim şehir hayvan bitki oyunu. Artık bir bilgi yarışması ve kelime oyunu karışımı olarak.
Klasik isim-şehir oyunundan farklı olarak burada önemli olan sadece bir kelimeyi bilebilmek değil, aynı zamanda en uzun kelimeyi bilebilmek. Örnek vermek gerekirse, E harfi için, isim kısmına Erkan yazan biri 25 puan alırken, Erdemir yazan biri 35 puan alır. Ayrıca sadece uzun yazmak da değil, 6 farklı kategorideki kelimeleri en hızlı yazan da ekstradan süre bonusu kazanıyor.
Ayrıca oyunun içerisinde klasik olarak yer alan isim – şehir – bitki – hayvan – ülke kategorilerinin yanında yeni gelen Şarkıcı kategorisiyle şimdi daha da zorlayıcı.
Tüm kategoriler için tamamen Türkçe olarak tasarlanmış özel veritabanları barındıran oyunun veritabanı her geçen gün daha da genişlemekte.

Oyunda rakibiniz tüm Türkiye! Amacının her harf için en yüksek puanı alabilecek kombinasyonu oluşturarak, tüm harfler toplamında Türkiye Liderliğini elde etmek.

Oyunda yer alan bir diğer güzel özellikte, online olarak, istediğiniz zaman istediğiniz arkadaşınızla da oyunu oynayabilecek olmanız!

Tüm bu güzel özellikleri ile bu klasik oyunu tekrar sizlerim beğenisine bambaşka bir şekilde sunuyoruz. Eski zamanların tadını alabilmek için, oyunu en güzel sobada kestane kokusu vesıcak çay ile oynayabilirsiniz :)

Information

Seller
Erkan Eroglu
Size
18.9 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. 2500 Kredi $1.39
  2. 5.000 Kredi $2.79
  3. 10.000 Kredi $3.99

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like