Lebo Mädveď App 4+

Lebo medved

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Objavuj krásy Slovenska a Vysokých Tatier v rozšírenej realite! Vyber si geografický celok, prispôsob si mapu, skúmaj, hraj sa a uč sa hravou formou. Prečo? Lebo Mädveď!

- Poznáš všetky regióny Slovenska? Vieš, ktoré tatranské pleso je najväčšie? Aký je to pocit je mať Celé Slovensko doslova na dlani? Ako by vyzerali Tatry v tvojej obývačke, kancelárii či triede? S aplikáciou Lebo Mädveď to všetko môžeš zistiť!

* Virtuálny model Tatier alebo Celého Slovenska si môžeš umiestniť a zväčšiť podľa potreby, a skúmať takmer kdekoľvek. V aplikácii nájdeš až 149 info kariet, v ktorých sa dozvieš o slovenských regiónoch, krajoch, riekach, národných parkoch, chránených krajinných oblastiach, alebo o tatranských štítoch, plesách, dolinách a chatách. Vedomosti, ktoré získaš si môžeš otestovať a doplniť v 2 minihrách!

* V kvíze dostaneš vždy 10 náhodne vybraných vedomostných otázok z vyše 400, zostavených na základe informácií dostupných v aplikácii. V slepej mape budeš hľadať v každom z 10 kôl jeden náhodne vybraný bod aktuálneho geografického celku.

- Ak si sa zabavil/a a aj niečo nové naučil/a vďaka našej aplikácii, možno sa ti budú páčiť aj naše fyzické produkty. Všetky potrebné informácie nájdete na našej stránke www.lebomadved.sk

- Aplikácia bola vytvorená vďaka finančnej podpore Fondu na Podporu Umenia, v spolupráci herného štúdia Incidental Minds a občianskeho združenia Lebo Mädveď.

App Privacy

The developer, Lebo medved, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer's privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education