Pampiś - Zębowa przygoda 4+

Baked Games

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Przeżyj przygodę z królikiem Pampisiem, odnajdź ukryty skarb i naucz się dbać o zęby.

Pampiś. Zębowa Przygoda to niezwykła gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Królik Pampiś dowiaduje się od swojego Dziadka o ukrytym w mieście skarbie. By go odnaleźć, musi skompletować wszystkie części mapy. W tym celu potrzebuje pomocy dzieci. Gracze wspólnie z bohaterem muszą przejść przez całe miasteczko i po drodze wykonywać różne zadania, związane między innymi z myciem zębów, wizytą u dentysty i kupowaniem zdrowych produktów.

* Gra uczy regularnego i starannego mycia zębów. Rodzic może ustawić przypomnienia o ustalonych godzinach, aby dziecko szczotkowało razem z Pampisiem.

* Gra przygotowuje do wizyty u dentysty. W gabinecie doktora Bobra dziecko poznaje sprzęty i dowiaduje się, do czego służą. Może również wykonywać specjalne ćwiczenie polegające na trzymaniu otwartej buzi przez określony czas.

* Dzięki naukom Dziadka i sympatycznej Zębowej Wróżce, gra pomaga zdobyć niezbędną wiedzę dotyczącą dbania o zęby i oswoić się z wypadaniem mleczaków.

Wśród dodatkowych atrakcji znalazła się także uprawa króliczego ogródka, tworzenie postaci wymarzonego dentysty oraz przechodzenie przez labirynt, w którym czyha próchnicowy potwór.

Każde dziecko znajdzie w niej coś dla siebie!

Gra powstała w ramach programu „Dzieciństwo bez próchnicy” i jest rekomendowana przez ekspertów z dziedziny stomatologii dziecięcej, którzy są członkami Rady Programowej Projektu. Program „Dzieciństwo bez próchnicy” realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Poznaniu wspólnie z 8 innymi uczelniami medycznymi w Polsce i finansowany przez Ministerstwo Zdrowia i Szwajcarski Program Współpracy z Nowymi Krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Aplikacja ma lektora oraz napisy, dzięki czemu jest przystosowana dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i przyjazna dla dzieci niesłyszących.

What’s New

Version 1.0.4

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

Przeżyj fantastyczną przygodę razem z Pampisiem!

Ta wersja zawiera poprawkę do drobnych błędów.

App Privacy

The developer, Baked Games, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer's privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education