Screenshots

Description

Przeżyj przygodę z królikiem Pampisiem, odnajdź ukryty skarb i naucz się dbać o zęby.

Pampiś. Zębowa Przygoda to niezwykła gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Królik Pampiś dowiaduje się od swojego Dziadka o ukrytym w mieście skarbie. By go odnaleźć, musi skompletować wszystkie części mapy. W tym celu potrzebuje pomocy dzieci. Gracze wspólnie z bohaterem muszą przejść przez całe miasteczko i po drodze wykonywać różne zadania, związane między innymi z myciem zębów, wizytą u dentysty i kupowaniem zdrowych produktów.

* Gra uczy regularnego i starannego mycia zębów. Rodzic może ustawić przypomnienia o ustalonych godzinach, aby dziecko szczotkowało razem z Pampisiem.

* Gra przygotowuje do wizyty u dentysty. W gabinecie doktora Bobra dziecko poznaje sprzęty i dowiaduje się, do czego służą. Może również wykonywać specjalne ćwiczenie polegające na trzymaniu otwartej buzi przez określony czas.

* Dzięki naukom Dziadka i sympatycznej Zębowej Wróżce, gra pomaga zdobyć niezbędną wiedzę dotyczącą dbania o zęby i oswoić się z wypadaniem mleczaków.

Wśród dodatkowych atrakcji znalazła się także uprawa króliczego ogródka, tworzenie postaci wymarzonego dentysty oraz przechodzenie przez labirynt, w którym czyha próchnicowy potwór.

Każde dziecko znajdzie w niej coś dla siebie!

Gra powstała w ramach programu „Dzieciństwo bez próchnicy” i jest rekomendowana przez ekspertów z dziedziny stomatologii dziecięcej, którzy są członkami Rady Programowej Projektu. Program „Dzieciństwo bez próchnicy” realizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Poznaniu wspólnie z 8 innymi uczelniami medycznymi w Polsce i finansowany przez Ministerstwo Zdrowia i Szwajcarski Program Współpracy z Nowymi Krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Aplikacja ma lektora oraz napisy, dzięki czemu jest przystosowana dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i przyjazna dla dzieci niesłyszących.

What’s New

Version 1.0.4

Przeżyj fantastyczną przygodę razem z Pampisiem!

Ta wersja zawiera poprawkę do drobnych błędów.

Information

Seller
BAKED GAMES SP Z O O
Size
444.6 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like