Screenshots

Description

Jesteś na diecie i w przepisie masz produkt, który chcesz zamienić na inny, ale nie wiesz ile go użyć? Dzięki tej aplikacji zrobisz to w szybki oraz prosty sposób. Koniec z liczeniem proporcji produktów ręcznie - Pomocnik dietetyczny przeliczy to za Ciebie.

Dzięki tej aplikacji obliczysz wskaźniki, które dadzą Ci pogląd na stan Twojej sylwetki oraz organizmu.

Wskaźnik masy ciała (ang. body mass index, BMI) to szybka i wygodna metoda do obliczenia własnego wskaźnika BMI. Wskaźnik ten jest wykorzystywany do określenia występowania otyłości, która jest związana z ryzykiem pojawienia się groźnych chorób: miażdżycy, choroby niedokrwiennej serca, udaru mózgu, czy nawet nowotworów.

Zapotrzebowanie kaloryczne określa ile kalorii musisz dostarczyć swojemu organizmowi, aby utrzymywać podstawowe funkcje organizmu uzględniając również aktywność fizyczną i kalorie spalane podczas codziennych czynności.

Stosunek obwodu talii do obwodu bioder (ang. waisthip ratio, WHR) jest współczynnikiem obliczanym poprzez podzielenia obwodu talii przez obwód bioder. WHR stosowany jest do oceny rodzaju otyłości oraz rozmieszczenia tłuszczu podskórnego w ciele człowieka.

Procentowa zawartoć tłuszczu w organiźmie (ang. body fat percentage, BF%) określa ilość tkanki tłuszczowej w ciele człowieka. Zawartoć tłuszczu w organiźmie jest różna i zależy w głównej mierze od płci oraz wieku. BF% powinien być głównym odniesieniem do kontrolowania naszej sylwetki, ponieważ spadek kilogramów wiąże się jednocześnie ze spadkiem poziomu tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo sprawdzisz makroskładniki produktów.

Dzięki dziennikowi postępów możesz na bieżąco zapisywać oraz sprawdzać swoje osiągnięcia. To pomoże Ci śledzić ile zgubiłeś/aś kilogramów oraz ile centymetrów w obwodach Ci ubyło.

Chcesz mieć większą kontrolę nad swoimi osiągnięciami? Porównywanie osiągnięć w dzienniku postępów pomoże Ci w łatwy oraz szybki sposób sprawdzić jak na przestrzeni czasu przebiegała Twoja droga do osiągnięcia sukcesu.

Masz dość ciągłego przeszukiwania książek kucharskich oraz stron internetowych w poszukiwaniu ulubionych przepisów? Teraz możesz wrzucić wszystkie przepisy do aplikacji i mieć je zawsze przy sobie. Funkcjonalność komponowania dań umożliwia Ci tworzenie własnych przepisów. Podczas dodawania produktów do dania aplikacja na bieżąco przelicza wartości odżywcze dania.

Zdrowy, aktywny tryb życia oraz właściwa dieta to najlepszy sposób na to, aby zachować idealną figurę.

Chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Na początek oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, dzięki któremu będziesz wiedział/a ile kalorii musisz zjeść w ciągu dnia aby stopniowo tracić na wadze.

Dzięki tej aplikacji bycie FIT stanie się prostsze niż myślisz.

What’s New

Version 1.2.2

Dodano zapamiętywanie wprowadzonych obwodów pomiędzy formularzami

App Privacy

The developer, Dawid Gawlowski, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer's privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
Dawid Gawlowski
Size
92.7 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

Polish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like