YSS Köprüs‪ü‬ 12+

ICA Isletme

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

YSS Köprüsü resmi mobil uygulaması ile aklınızdaki bütün soruların cevapları artık cebinizde! Asya ve Avrupa’nın önemli kesişim noktalarından biri olan, havalimanları ile iş ve yaşam merkezlerini yakınlaştıran Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu hakkında her şeye hızlı ve kolayca ulaşabileceğiniz uygulama, yolculuklarınızın vazgeçilmezi olacak!

Bizden haberler alabilmek için “konum bilgisi paylaşma” ve “bildirim alma” özelliklerini mutlaka açık tutunuz.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

İhlalli Geçiş Sorgulama ve Ödeme: İhlali geçişleriniz ile ilgili tüm detaylara bu sayfadan ulaşabilir, sorgulamalarınızı gerçekleştirebilir ve anında ödeyebilirsiniz.

Ücret Hesaplama: Araç sınıfınıza ve gittiğiniz mesafeye göre ödeyeceğiniz ücreti Ücret Hesaplama bölümünden öğrenebilirsiniz.

Güzergah: Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nun tüm güzergah detaylarına bu bölümden erişebilir, gişelerden ücretli serbest geçiş noktalarına, dinlenme tesislerinden ekolojik köprüye kadar tüm noktaların yerlerini görebilirsiniz. Ayrıca harita uygulaması içindeki filtreleme modülü sayesinde ihtiyacınız olan noktaları filtreleyebilirsiniz.

Önemli Telefonlar: Başta Otoyol Acil Yardım Hattı ve Müşteri Hizmetleri olmak üzere tüm önemli telefonlara buradan ulaşabilir, direkt olarak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tesisler: Kuzey Çevre Otoyolu güzergahı üzerinde, yolcuların seyahatleri esnasında dinlenebilecekleri, yol yorgunluklarını atabilecekleri ve kaliteli hizmet alabilecekleri Bİ’ MOLA dinlenme ve akaryakıt tesisleri bulunuyor. Her birinde birçok markanın hizmet verdiği Bİ’ MOLA tesislerinin konumuna bu bölümden ulaşabilir, markaları görebilirsiniz.

Haberler&Duyurular: Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu ile ilgili tüm haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Medya: Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nun etkileyici fotoğraf ve videolarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Tanıtım: Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nu inşa eden ve işleten ICA hakkında bilgilere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları: Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nun tüm kurumsal sosyal medya hesaplarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Ayarlar: Kişisel bilgilerinizi bu bölümden güncelleyebilir, harita kullanım tercihlerinizi belirleyebilirsiniz.

What’s New

Version 4.1

Hata düzeltmeleri

App Privacy

The developer, ICA Isletme, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer's privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

İstanbul-İzmir Otoyolu
Travel
KGM Türkiye Trafik
Travel
BoB
Travel
İSTOÇ Navi
Navigation
Nöbetçi Noter
Navigation
HGS - Fast-Pass System
Travel