Screenshots

Beschreibung

Oddajemy w Twoje ręce specjalistyczną wiedzę na temat pielęgnacji stomii i zapobiegania zakażeniom szpitalnym. Dział stomia składa się z części edukacyjnej dla pacjentów oraz obserwacyjnej dla pielęgniarek. Dział opieka szpitalna to zbiór informacji na temat głównych przyczyn występowania zakażeń, sposobów zapobiegania i wytycznych postepowania w przypadku zakażeń Clostridium difficile.
Stomijna część edukacyjna dla pacjenta zawiera informacje podzielone na 5 części:
Anatomia, aby lepiej zrozumieć zmiany, które zaszły w Twoim ciele po operacji wyłonienia stomii.
Porady dietetyczne, żebyś wiedział jakie produkty żywnościowe są dla Ciebie odpowiednie.
Psychologia, która podpowie, jak zaakceptować życie ze stomią.
Aktywność fizyczna, żebyś wiedział, jak wrócić do formy sprzed operacji.
Dobór sprzętu stomijnego, gdzie znajdziesz wskazówki jak dbać o swoja stomię, ale również algorytm doboru sprzętu stomijnego, który podpowie jaki sprzęt będzie odpowiedni do Twojej stomii.
Aplikacja ConvaTec Plus to również narzędzie dla pielęgniarek do obserwacji stomii swoich pacjentów, gdzie w jednym miejscu można zebrać zdjęcia, informacje o tym jak wygląda stomia, jakim sprzętem jest zaopatrzona i jakie zagadnienia edukacyjne dotyczące życia ze stomia były poruszone podczas konsultacji. W tej części dostępny jest kalendarz, w którym można planować kolejne konsultacje. Zbiór praktycznych wskazówek na temat pielęgnacji stomii, diety, aktywności fizycznej, anatomii i psychiki pacjenta stomijnego przyczyni się do poprawy jakości życia Twoich pacjentów stomijnych.
Niniejsza aplikacja nie jest przeznaczona do użytku medycznego i nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej. ConvaTec nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje podjęte w oparciu o dostarczane informacje, które mają jedynie charakter ogólny i nie zastępują spersonalizowanej porady medycznej.

Więcej informacji na www.convatec.pl

Informationen

Anbieter
ConvaTec
Größe
181.2 MB
Kompatibilität

Erfordert iOS 9.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Englisch

Alter
17+
Häufig/stark ausgeprägt: medizinische/Behandlungs-Informationen
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch