Screenshots

Beschreibung

-Ky aplikacion ju mundëson të shikoni TV kanale shqip në iPhone , iPad dhe platforma tjera.
-Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar

Aplikacioni është LEGAL dhe të gjitha Kanalet procesohen ne serverat tonë, jane stabile dhe pa ndërprerje.

Programi punon me Wifi dhe me internetin e celularit (3G,4G,H+) Dhe harxhon MINIMUM trafik nga interneti juaj per dallim nga çdo app tjeter

TvMak është platformë televizive pa pagesë të cilën mund ta shikoni nga Kompjuteri juaj, nga telefonat Android dhe iPhone.

-PER TË GJITHA KANALET QË I TRANSMETOJMË NË PLATFORMËN TONË KEMI LEJE NGA TELEVIZIONET PERKATËSE

(Nese doni edhe tv juaj të jetë pjesë e kësaj platforme na kontaktoni ne www.TvMAK.Com)

Neuheiten

Version 7.5.1

TvMAK.COM - Shiko Tv Drejtperdrejt + Incizim i kanaleve 7 Ditë + Lexoni Lajmet me te reja

Bewertungen und Rezensionen

3.5 von 5
17 Bewertungen

17 Bewertungen

Gërmia ,

TV aplikacion i mire

Ka programe te ndryshme, por nganjehere disa nuk bejne. Por shumica po. Nese ka mundesi me ofru edhe kanale te sportit ne gjuhen shqipe do ishte super. 👍

iShqipe ,

Ok.. por

Pershendetje.
Perveq RTV21 tjerat kanale nuk i keni per te iu marr mesysh qe nuk po iu funkcionojn si duhet.

Me iu than „bravo jeni te mire“ edhe ju e dini qe nuk osht ashtu, edhe permisime nuk keni pas asnjeher, shum ngecje, pengesa, dhe offline, se pse nuk keni kapacitet per shikueshmeri te lart.

Tv te ofrohet ne display te nje telefoni e te mos ofrohet ne TV kjo tregon vetem synimin tuaj te fokusuar vetem tek paraja per klikime ne rekllama se pse nuk do iu kishte kushtuar asgje me e ofruar edhe ne Apple TV 4, 4K por be Apple TV azy nuk mund te klikohet rekllama dhe kjo duhet me ken arsya qe nuk eshte MakTV app ne Appstore te Apple TV.
Shpresoj qe un te jem gabim, dhe uroj permisim dhe pun te mbar juve.

Informationen

Anbieter
Arlind Pajaziti
Größe
49.7 MB
Kategorie
Foto und Video
Kompatibilität

Erfordert iOS 9.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Englisch

Alter
Kennzeichnung: 4+
Copyright
© Arlind Pajaziti
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch