Screenshots

Beschreibung

Bezpłatna aplikacja na smartfony WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA, skierowana jest do wszystkich wędkarzy. Za jej pomocą obecni i nowi czytelnicy e-magazynów Świat Karpia i Świata Suma&Spinningu uzyskują BEZPŁATNY, NIELIMITOWANY, dostęp do wszystkich premierowych wydań magazynów.

Użytkownicy zyskują dostęp do kilkuset artykułów, tych premierowych jak i tych archiwalnych. Wszystkie są za darmo. Na zawsze. W każdym wydaniu do przeczytania pełne treści premierowych artykułów ulubionych autorów.

Użytkownicy mają możliwość czytania, oglądania i aktywnego komentowania. W artykułach znajdują się krótkie filmy video związane z prezentowaną tematyką.
Aplikacja umożliwia aktywne uczestnictwo w mediach społecznościowych. Użytkownicy dysponują możliwością polubienia tekstu, opublikowania go na własnym profilu FB a także polecenia go znajomym. Kontakt z autorem lub redakcją za pośrednictwem szybkiej poczty email.

Galeria Łowców
Aplikacja umożliwia także publikację zdjęcia z rybą znad wody lub z galerii telefonu. Każdy wędkarz ma możliwość pokazania swojej zdobyczy i zrobi to w kilka sekund. Prezentacja następuje w czasie rzeczywistym a użytkownicy otrzymują informacje o miejscu połowu, wadze ryby i na co została złowiona.

Galeria filmów
W aplikacji znajduje się ponad 400 różnych filmów o tematyce wędkarskiej. Wszystkie są dostępne za darmo. Wśród nich reportaże z zasiadek wędkarskich, relacje z targów branżowych, testy sprzętu i relacje z zawodów.

Neuheiten

Version 1.6

W wersji 1.6 poprawiono system pobierania wydań oraz treści. Zalecana aktualizacja dla wszystkich użytkowników.

Informationen

Anbieter
Adrian Smigiel
Größe
49.2 MB
Kategorie
Unterhaltung
Kompatibilität

Erfordert iOS 10.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Englisch, Polnisch

Alter
4+
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Das gefällt dir vielleicht auch