İhya Giyim 4+

mustafa erdogan

专为 iPhone 设计

    • 免费

iPhone 截屏

简介

İhya Giyim, 1998 yılında Adapazarı'nda hizmet vermeye başlayan İHYA GİYİM ,süre gelen yıllar içerisinde ürün yelpazesini genişletmiş ve Türkiye genelinde satış noktaları oluşturarak Türkiye'nin önemli firmaları arasında yerini almıştır.
İhya Giyim, Hızla büyüyürek devam ettiği bu sektörde 2010 yılında İstanbul /Çağlayan da hizmete açtığı fabrikasıyla kendi markasının üretimini başladı.yim, Bugün MASSİMO DONNA markasıyla yurtiçi ve yurtdışı ihracatında var olarak sektörün en iyisi olma yolunda devam etmekteyiz.

Rahatlık ve şıklık aynı anda. Sadeliğin tasarımda vücut bulduğu ayrıcalıklı kesimlerine bir yenisini ekleyen Noi, desenli pantolonu ile cesur hanımların gardırobuna hitap ediyor.Klasik çizgilerden ayrılmadan farklı olabilmenin somut karşılığı olan Sima'nın yenisezon siyah gömleği ile Noi'nin dökümlü ve desenli pantolonu yalın ve bir o kadar çarpıcı şıklığı sunuyor. Gece ve gündüz davetlerin kendine güvenen duruşu niteliğindeki bu kombinasyon İhya Giyim hanımlarının gözünden kaçamayacak. Sadelikteki ayrıntıların değerine ve etkisine inananlar için.

Bütünlüğün Tek Başına Uyumu. Bazen ne giyeceğini uzun uzun düşünmek istemez insan. Üzerine bir tunik geçirip çıkmak ister. Berrin Sonbahar-Kış sezonunda bu ihtiyaca fazlasıyla yanıt veriyor. Hareketli kesimi ile havalı ve şık olmanın yanında rahatlığa önem veren kararlı İhya Giyim hanımlarının tercihi. Detaylarda birinci sınıf işçiliğin göstergesi olan zarafet Berrin'in bu sezon her tasarımında kendini gösteriyor. Tek parça ile şıklığın bütünlüğüne ulaşmak isteyenler için.

App 隐私

开发者“mustafa erdogan”已表明该 App 的隐私规范可能包括了下述的数据处理方式。有关更多信息,请参阅开发者隐私政策

未收集数据

开发者不会从此 App 中收集任何数据。

隐私处理规范可能基于你使用的功能或你的年龄等因素而有所不同。了解更多

你可能也会喜欢

购物
购物
购物
购物
购物
购物