iPhone 截屏

简介

İhya Giyim, 1998 yılında Adapazarı'nda hizmet vermeye başlayan İHYA GİYİM ,süre gelen yıllar içerisinde ürün yelpazesini genişletmiş ve Türkiye genelinde satış noktaları oluşturarak Türkiye'nin önemli firmaları arasında yerini almıştır.
İhya Giyim, Hızla büyüyürek devam ettiği bu sektörde 2010 yılında İstanbul /Çağlayan da hizmete açtığı fabrikasıyla kendi markasının üretimini başladı.yim, Bugün MASSİMO DONNA markasıyla yurtiçi ve yurtdışı ihracatında var olarak sektörün en iyisi olma yolunda devam etmekteyiz.

Rahatlık ve şıklık aynı anda. Sadeliğin tasarımda vücut bulduğu ayrıcalıklı kesimlerine bir yenisini ekleyen Noi, desenli pantolonu ile cesur hanımların gardırobuna hitap ediyor.Klasik çizgilerden ayrılmadan farklı olabilmenin somut karşılığı olan Sima'nın yenisezon siyah gömleği ile Noi'nin dökümlü ve desenli pantolonu yalın ve bir o kadar çarpıcı şıklığı sunuyor. Gece ve gündüz davetlerin kendine güvenen duruşu niteliğindeki bu kombinasyon İhya Giyim hanımlarının gözünden kaçamayacak. Sadelikteki ayrıntıların değerine ve etkisine inananlar için.

Bütünlüğün Tek Başına Uyumu. Bazen ne giyeceğini uzun uzun düşünmek istemez insan. Üzerine bir tunik geçirip çıkmak ister. Berrin Sonbahar-Kış sezonunda bu ihtiyaca fazlasıyla yanıt veriyor. Hareketli kesimi ile havalı ve şık olmanın yanında rahatlığa önem veren kararlı İhya Giyim hanımlarının tercihi. Detaylarda birinci sınıf işçiliğin göstergesi olan zarafet Berrin'in bu sezon her tasarımında kendini gösteriyor. Tek parça ile şıklığın bütünlüğüne ulaşmak isteyenler için.

信息

供应商
mustafa erdogan
大小
36.5 MB
类別
Shopping
兼容性

需要 iOS 11.0 或更高版本。与 iPhone、iPad 和 iPod touch 兼容。

语言
年龄分级
4+
Copyright
© Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.
价格
免费

支持

  • 家人共享

    启用“家人共享”后,此 App 最多可供 6 名家庭成员使用。

你可能也会喜欢