Capturas de pantalla

Descripción

Çalışmayı sevdiğimiz kadar özgürlüğümüzü de seviyoruz. Yani hem sevdiğimiz işi yaparak çalışmak hem de mutlu olmak istiyoruz; bu kadar basit. Çok şey mi istiyoruz? Hayır.

İşte bu yüzden pek değerli zamanımızı ve enerjimizi -kısacası hayatımızı- dört duvar arasında, kapalı kapılar ardında oturup akşam olmasını bekleyerek geçirmeyi reddediyoruz.

Çok şey mi bekliyoruz? Hem sevdiğimiz işi yapmak hem de mutlu olmak istemek, çok mu? Değil.

Kendimizi hücreye benzeyen ufak bir kabinin içine kilitleyip aynı günü baştan sona tekrar tekrar yaşayarak ömrümüzü dakika dakika, saat saat eriterek tüketmeye razı değiliz. Onun yerine istediğimiz ve sevdiğimiz işi, ne zaman, nerede ve kiminle yapacağımıza karar verme özgürlüğüne sahip olmak istiyoruz. Bunun yolu da özgürlüğünü muhafaza etmekten geçiyor.

İşte tam da bu noktada sahneye freelancer’lık müessesesi çıkıyor. Çabayı, çalışma aşkını, disiplini ve özgürlüğü aynı çatı altında toplayabilen yegâne kavram: Freelancer’lık. Serbest Çalışanlık. Bağımsız İşçilik. Özgür Emekçilik. Kiminle, ne zaman, nereden, nasıl, hangi yollardan ve ne kadarlık bir eder karşılığında çalışacağına karar verme özgürlüğünü elinde tutan bir güruhun öncüleriyiz biz freelancer’lar...

Yıllardır her yerde duyup da ne iş yaptığına bir türlü akıl sır erdiremediğimiz şu serbest meslek erbapları var ya; işte onlar günümüzün yeni sürüm, çevrimiçi emekçileri! Bir sürü feragatin ardından; sevdiği işi, istediği zaman ve tercih ettiği kişilerle yapma özgürlüğünü saklı tutan günümüzün modern emekçileri; sıfırdan koyduğumuz adıyla; silikon yakalılar!

Freelancer’lığın en zor yanı, nereden nasıl iş bulacağımız sorunsalı... Sorunsal dediysek, çözülmüşü var; tanıştıralım: Bionluk.com! Aynı dilden konuşan, aynı yollardan geçmiş, aynı tozları yutmuş, benzer sektörlere, benzer işverenlere hizmet vermiş ve işler üretmiş, yetenekli, tecrübeli ve özgürlüğüne düşkün serbest çalışan binlerce freelancer’ı aynı çatı altında toplayıp “özgür istihdam” yaratan, geleceğin çalışma şeklini bugünden gerçeğe dönüştüren özgün bir yapı Bionluk!

Bionluk; özellikle küçük bütçelerle yola çıkan start-up’larla, bir ofis kiralayıp tam zamanlı bir ekip kurmaya henüz kendini hazır hissetmeyen veya buna gerek duymayan, tamamen veya kısmen internet üstünden işleyen şirketleri; iş bitirici, eli hızlı ve yetenekli freelancer’larla buluşturan, global topluluk anlayışıyla işleyen ve bu sayede uluslararası bir iş ağı kurgulama imkanlarını da içinde barındıran dinamik bir platform.

Bionluk’u kurarken, özellikle start-up’lara ve internet üstünden işleyen şirketlere freelancer desteği sağlamayı; işini severek, hakkını vererek yapan freelancer’larla, istekli, dinamik ve yükselişteki start-up’ları buluşturarak kazan-kazan anlayışıyla işleyen verimli ve özgürlükçü bir sistem yaratmayı düşledik.

Bugünse, düşlerimizi hep birlikte hayata geçirmenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz...

Novedades

Versión 3.0.30

Bu sürümde arama ve kategori sayfalarında iyileştirmeler yaptık. Tüm görüş ve önerilerinizi destek@bionluk.com adresine bekliyoruz!

Privacidad de la app

El desarrollador (Bionluk) indicó que, entre las prácticas de privacidad de la app, pueden incluirse el manejo de datos que se describe a continuación. Para obtener más información, consulta la política de privacidad del desarrollador.

Datos usados para rastrearte

Los siguientes datos pueden usarse para rastrearte en apps y sitios web que son propiedad de otras empresas:

  • Identificado­res
  • Datos de uso
  • Diagnóstico

Datos asociados con tu identidad

Los siguientes datos pueden recopilarse y asociarse con tu identidad:

  • Identificado­res
  • Datos de uso

Datos no asociados con tu identidad

Los siguientes datos pueden recopilarse, pero no están asociados con tu identidad:

  • Identificado­res
  • Diagnóstico

Las prácticas de privacidad pueden variar; por ejemplo, según tu edad o las funciones que uses. Más información

Compatibilidad

  • Compartir en familia

    Hasta seis miembros de una familia podrán usar esta app mientras la función Compartir en familia esté activada.

Quizás te interese