Capturas de pantalla

Descripción

Firmaların ürünleri piyasa çıkarmadan önce ürünleri hakkında risk analizi yaptığı bir anket platformudur. Anketlerimiz uluslararası firmalar tarafında hazırlanmakta olup, fikirleriniz ile ürün geliştirilmesine katkıdan bulunmuş olursunuz. Katıldığınız her anketten ParaPuan kazanıp bu ParaPuanları nakite çevirip kullanabilirsiniz. Katıldığınız anketlerin konusu değişkenlik göstermektedir.

İstediğiniz her noktadan Survey Mobile üzerinden anket doldurarak değerli görüşlerinizi paylaşarak piyasada bulunan ya da piyasa çıkacak olan ürünlere yön verebilirsiniz. Bazı anketlerimiz ParaPuan kazanırken bazı anketlerimizden sürpriz ürünler + ParaPuan kazanabilir bu ürünler ilgili görüşleriniz anketlerde istenebilir. Ürünler için Survey Mobile her hangi bir ücret talep etmez kargo dahil olmak üzere tamamen ücretsizdir.Bazı anketlerde kullanım alışkanlıklarınız alınabilir bazılarında ise finansal konulardaki düşüncelerinize başvurulabilir.

Anketler uygulamayı yükledikten sonra oluşturduğunuz profiledeki kriterlere göre gönderilmektedir. Her anketin konusu farklıdır. Size uygun olan anketler bildirim, sms, mail yoluyla size ulaştırılır.Profili bilgileriniz zaman içerisinde değişecektir.Profilinizi dilediğiniz gibi değiştirebilir güncel bilgilerinizle daha çok ankete katılabilirsiniz.

Novedades

Versión 2.0.0

Arayüzümüz tümüyle yenilendi

Privacidad de la app

El desarrollador (Survey Araştırma) indicó que, entre las prácticas de privacidad de la app, pueden incluirse el manejo de datos que se describe a continuación. Para obtener más información, consulta la política de privacidad del desarrollador.

Datos asociados con tu identidad

Los siguientes datos pueden recopilarse y asociarse con tu identidad:

  • Información de contacto
  • Identificado­res
  • Información privada

Datos no asociados con tu identidad

Los siguientes datos pueden recopilarse, pero no están asociados con tu identidad:

  • Identificado­res
  • Datos de uso
  • Diagnóstico

Las prácticas de privacidad pueden variar; por ejemplo, según tu edad o las funciones que uses. Más información

Compatibilidad

  • Compartir en familia

    Hasta seis miembros de una familia podrán usar esta app mientras la función Compartir en familia esté activada.

Quizás te interese