iPhone Screenshots

Description

Projekt Dziedzictwo Kulturowe i Przyrodnicze dla Rozwoju Pogranicza Polsko-Czeskiego „Wspólne Dziedzictwo” jest realizowany przez 11 partnerów z 8 regionów pogranicza polsko-czeskiego, a jego głównym celem jest zwiększenie ruchu turystycznego na tym obszarze. Projekt obejmuje swoim zasięgiem województwo dolnośląskie i śląskie (częściowo) oraz opolskie (w całości) po polskiej stronie oraz kraj Liberecký, Královehradecký, Pardubický, Olomoucký oraz Moravskoslezský po stronie czeskiej.

W aplikacji „Wspólne Dziedzictwo – Gra” użytkownik znajdzie grę terenową, która poprowadzi go przez najciekawsze obiekty z obszaru objętego projektem. Wszystkich miejsc jest 20, a wśród nich znalazły się takie perełki jak wzgórze zamkowe w Cieszynie, kolumna Trójcy Przenajświętszej w Ołomuńcu, kompleks Dolni Oblast w Vitkovicach czy zamek w Mosznej. Przemierzając polsko-czeskie pogranicze użytkownik rozwiązuje zagadki związane z miejscem, w którym się znajduje. Gra oparta jest na geolokalizacji, a zadania opierają się głównie na spostrzegawczości: aby wykonać zadanie należy bacznie rozglądać się po danym miejscu, a następnie rozwiązać krzyżówkę, ułożyć puzzle, wskazać miejsce na zdjęciu, wybrać odpowiednią odpowiedź w quizie bądź uzupełnić brakujący tekst. Zagadki posiadają różny stopień trudności, dzięki czemu są atrakcyjne zarówno dla młodszych, jak i tych nieco starszych turystów. Ukończenie gry doprowadzi do odkrycia końcowego hasła oraz otrzymania wirtualnego dyplomu.

Aplikacja działa offline, do jej prawidłowego działania konieczne jest jedynie jednorazowe pobranie danych. Treści w niej zawarte opracowane zostały w języku polskim oraz czeskim. Kolejną składową projektu jest aplikacja przewodnikowa „Wspólne Dziedzictwo”, w której zostały przedstawione występujące w grze miejsca.

What’s New

Version 1.1

Drobne ulepszenia

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You Might Also Like