Afterlight — Fotoğraf Düzenl 4+

Filtrele. Doku Ekle. Oluştur‪.‬

Afterlight Collective, Inc

iPad için tasarlandı

    • 4,9 • 18 Oy
    • Ücretsiz
    • Uygulama İçi Satın Alımlar Sunar

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Afterlight ekibi olarak son derece kaliteli filtreler, gerçek film dokuları ve hassas düzenleme araçlarına önem veriyoruz. İşte bu nedenle mobil cihazlar için mevcut en kapsamlı ve kullanımı kolay fotoğraf düzenleyiciyi yarattık. Şimdi ücretsiz Afterlight indirin ve düzenleme yapmak için birden fazla uygulama kullanma ihtiyacını ortadan kaldırın!

[ 130+ BENZERSİZ FİLTRE ]
Sürekli geliştirdiğimiz filtre kitaplığımızın tamamına erişim - profesyonel fotoğrafçılar tarafından oluşturulmuştur - fotoğraflarınızda kullanacağınız o ideal filtre için başka bir uygulamaya ihtiyaç duymayacaksınız.

[ 20+ GELİŞMİŞ ARAÇ ]
Basit Dokunuşlar ile kontrol edilen gelişmiş Ayarlama Araçlarının yanı sıra Gelişmiş Eğriler, Seçme Tonlar / Satürasyon / Açıklık, Kaplamalar / Gradyanlar, Kumlama ve çok daha fazlası ile fotoğraflarınızı düzenleyin.

[ 60+ DOKU VE KAPLAMA ]
Gerçek 35mm film kullanılarak hazırlanmış Işık Sızmaları, doğal Toz Dokuları, Color Shift aracımız ile RBG” kanalını değiştirme gibi film emülasyon teknikleri, Disposable film efektlerinden esinlenmiş Chroma” aracımız ve Çift Pozlama ile fotoğraflarınıza rötuş yapın.

[ ÇERÇEVELER VE KENARLIKLAR ]
Düzenlenmiş fotoğrafınızı tamamlamadan önce ön ayarlı bir renk ya da kendi fotoğrafınızı arkaplan olarak kullanarak bir kenarlık ya da Instant Film çerçevesi ekleyin.

[ SANAT ESERLERİ]
120’den fazla özenle seçilmiş Yazı Tipi ve kendi eserimiz olan 150’den fazla orijinal Tasarım! Gölge düşürme, sınırsız renk seçeneği, maskeleme ve tahribatsız katman yönetimi gibi araçlarla kolaylıkla kişiselleştirin.

[ AFTERLIGHT ÜYELİK KOŞULLARI ]
Afterlight tarafından sunulan tüm özellikler ve gelecekte dahil edilecek içeriklere tam erişim için şimdi abone olun. Abonelik 7 gün ücretsiz deneme ile aylık ya da yıllık olarak faturalanır. Deneme süresi bittikten sonra yıllık ücret Apple ID hesabınızdan çekilir. Otomatik yenileme mevcut dönem sonundan en az 24 saat önce devre dışı bırakılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. Afterlight Üyeliğinizi App Store’da bulunan hesap ayarlarınızda Hesap > Abonelikler sekmesinden yönetebilirsiniz.

Kullanım Şartlarımıza buradan göz atın —
https://afterlight.co/privacy

Gizlilik Politikamıza buradan göz atın —
https://afterlight.co/privacy

// Bir sorunuz mu var? Twitter @ afterlightapp üzerinden bize DM
// Veya https://afterlight.co/support adresinden bize ulaşın
// bizi instagram @ afterlight'tan takip edin

Yenilikler

Sürüm 4.3

· Includes 5 new VHS Material Overlays to add a 90's aesthetic to your photos - CRT, Scanlines, Tracking, Distortion and Static
· Bug fixes & UI improvements.

——

Thank you for using & supporting Afterlight!

We strive to bring you the best & easiest to use photo editing tools / overlays with just a few taps. Updated monthly! We're always working on new content so let us know what you want to see, we'd love to hear from you!

// Have a question? DM us on twitter @afterlightapp
// Or contact us at https://afterlight.co/support
// Follow us on instagram @afterlight

Oylar ve Yorumlar

4,9/5
18 Oy

18 Oy

Abonelikler

Yearly Afterlight Membership
1 year of Full Access to all features
Ücretsiz Deneme
Monthly Afterlight Membership
1 month of Full Access to all features
3,49 €

Uygulama Gizliliği

Afterlight Collective, Inc adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Konum
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Öne Çıkanlar

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

Fotoğraf ve Video
Fotoğraf ve Video
Fotoğraf ve Video
Fotoğraf ve Video
Fotoğraf ve Video
Fotoğraf ve Video