Ekran Görüntüleri

Açıklama

Küçükleriniz kamyonlara ve binaya bayılıyor? Onlar için oyun bu! Bir ev inşa edin, kamyonları sürün! Küçük içerik oluşturucular için mükemmel bir oyun

"Kamyon binası", becerilerini kullanarak büyük binalar inşa eden farklı inşaat makineleri türleri hakkında renkli bir oyundur. Çocuklarınız araba ve kamyon ya da tematik bina ile bağlantılı herhangi bir şey düşkün ise, bu harika oyundan çılgın olacak! 18 çekici oyun seviyesinden geçin ve evinizi yeni yürümeye başlayan çocuklar için en iyi bina oyununun bitiminde bitirin!

Hemen inşa etmek ve kendi inşaat taşımacılığı binmek oldukça kolay! Sadece birkaç dokunuşla havalı araçlar oluşturun. İlk önce kendi ulaşımınızı inşa etmelisiniz, daha sonra benzin istasyonunda benzinle doldurun ve hayalinizdeki evi inşa edebileceğiniz inşaat alanına gidin! Bundan sonra, oto yıkamada taşımanızı yıkamanız gerekecek. Seviyeden seviyeye geç ve yakında hayalinizdeki eviniz yapılacak!

Çocuğunuz için inşa etmek ve oynamak için birçok farklı araç bulabilirsiniz! Bunların kısa listesi: kazma makinesi, damper, vinç, sondaj makinesi, kazık sürücüsü, beton mikser ve çok daha fazlası! Çocuğunuzun otomobil mekaniğinin temellerini öğretin! Oyundaki tüm ulaşımlar gerçek hayatta olduğu gibi!

- Araba yıkama!

Eviniz saatlerce binadan sonra kamyonunuz kirlendi mi? Sorun değil! Kabarcıkları ile sabunlayın, yumuşak fırçalarla bir araba yuvarlayın, suyla temizleyin ve kurulayın, böylece arabanız parlayacak! Araba yıkamada oynamak çocuklar için gerçekten eğlenceli!

- Gaz istasyonu!

Kamyonunuzun yakıtı düşük mü? Aklınızdan çıkarmayın çünkü benzin istasyonunda taşımanıza yakıt verebilirsiniz. İlk başta yakıt burnunun nereye bağlanacağını bulun! Çocukların dikkatini çekiyor. Düğmeye basın ve arabanızın yakıt seviyesinin yükseldiğini izleyin!

Bir yetişkin ve meşgul iseniz, bu oyun yüklü bebek akıllı telefon veya tablet verebilirsiniz, yürümeye başlayan saatler eğlenmek için saatlerce onunla meşgul olacak! Ama bebeğiniz sadece oyun hakkında tutkulu değil, aynı zamanda bazı şeyleri öğrenecek!

Bilmenizi istediğiniz diğer özellikler:

Müzik bu oyun için özel olarak oluşturuldu, burada birçok güzel ritmik müzik temalarını bulabilirsiniz. Seslendirme: İngilizce, Almanca, Espanola, Rusça, Türkçe, Portekizce, Çince, Arap ve Hintçe gibi diller dahil olmak üzere 10 farklı profesyonel ses kaydı Grafikler parlak ve renkli, tasarımcılarımız çok çalıştı! Güvenlik konusunda da bilgi sahibiyiz. Bu yüzden, çocuğunuz onu aradığınız sırada oyunda bir şey satın almak için çok kolay olmayacaktır.

Aboneliğiniz abonelik süresinin sonunda otomatik olarak yenilenir ve ücretsiz deneme süresi otomatik olarak yenileme süresi sona ermeden en az 24 saat önce kapatılmadıkça deneme süresi sonunda otomatik olarak ücretli bir aboneliğe dönüşür. Geçerli abonelik ücreti, önceki abonelik süresinin veya deneme süresinin bitiminden sonraki 24 saat içinde tahsil edilecektir. Bu sürenin sonunda, aboneliğiniz otomatik yenileme kapatılıncaya kadar otomatik olarak yenilenir ve yeni bir süre için bir sonraki masraftan kaçınmak için cari sürenin bitiminden en az 24 saat önce daima kapatılmalıdır.
Satın alma onayı ile ödeme iTunes Hesabına tahsil edilecektir. Cihazınızın iTunes ayarlarından otomatik yenilemeyi istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.
Gizlilik Politikası burada mevcuttur:
http://gokidsmobile.com/privacy-policy-2/
Kullanım Şartları:
http://gokidsmobile.com/terms/

Ayrıca, oluşturduğumuz diğer bazı oyunları görmenizi öneririz, bunlar daha az eğlenceli değil! :)

İyi oyunlar!

Yenilikler

Sürüm 7.1.2

Uygulamayı çocuklarınız için daha hızlı ve daha rahat hale getirdik.
Oynamanın keyfini çıkarın ve bizimle kalın!

Oylar ve Yorumlar

4.4/5
29 Oy

29 Oy

Uygulama Gizliliği

GoKids! adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

  • Kullanım Verileri
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz