Ekran Görüntüleri

Açıklama

EVDE UZMAN REHBERLİK
Evdeyken NTC uygulamasıyla fitness ve sağlık yolculuğuna devam et.

Yüksek yoğunluklu interval antrenmanları, canlandırıcı yoga dersleri, birkaç ekipman kullanarak veya hiç ekipman kullanmadan yapabileceğin vücut ağırlığı antrenmanları veya kardiyo dahil olmak üzere nabzını hızlandıracak ücretsiz antrenmanları dene. Birinci sınıf Nike Master Trainer'larımız tarafından tüm seviyelere yönelik tasarlanan 185'ten fazla ücretsiz egzersizle antrenmanına çeşitlilik kat. Spesifik sonuçlar almana yardımcı olacak ve aynı zamanda yaşamına uyum sağlayabilecek kadar esnek olan bir antrenman Koleksiyonu da oluşturduk.

EVDE DENEMEN İÇİN ANTRENMAN KOLEKSİYONLARI
Evde aktif kalmak için mükemmel olan Antrenman Koleksiyonlarını keşfet:
- Küçük Alanlar İçin Büyük Antrenmanlar
- Tüm Aile İçin
- Kendini İyi Hisset
- Yoga ile Yenilen
- Kusursuz Karın, Kol ve Kalça Kasları

DİLEDİĞİN YERDE DİLEDİĞİN EKİPMANLA
Salonunda, yatak odanda veya mevcut olan herhangi bir alanda yapabileceğin rehberli antrenmanlarla kendine meydan oku. Çoğu antrenman, yalnızca vücut ağırlığıyla veya birkaç ağırlıkla yapılabilir.

HER SEVİYE İÇİN ANTRENMANLAR
Nike Training Club egzersiz ve antrenman kitaplığı aşağıdakileri içerir:
• Vücudun karın kasları, karın, kollar, omuzlar, kalçalar ve bacaklar gibi bölümlerini hedef alan bölgesel antrenmanlar
• Yüksek yoğunluklu antrenmanlar, Boks, Yoga, Kuvvet, Dayanıklılık ve Hareket Kabiliyeti antrenmanları
• 5-45 dakikalık antrenman süreleri
• Başlangıç, Orta ve İleri Seviyeler
• Düşük, Orta ve Yüksek Yoğunluk
• Yalnızca vücut ağırlığı, Az ve Tam Ekipmanlı
• Süreye dayalı ve tekrara dayalı seçenekler

ANTRENMAN PLANLARI:
Seveceğin Antrenmanlar
Varmak istediğin yere ulaşman için tasarlanan çok haftalı antrenman Planları ile hedeflerin ne olursa olsun onların peşinden koş. Fitness'a yeni başladıysan veya zorluk seviyesini artırmak istiyorsan tam sana uygun bir şey sunuyoruz.

Her Seviyeye Uygun
Bir noktada hepimiz yeni başlangıçlar yapıyoruz. Yolculuğuna yeni başlıyorsan veya halihazırda uzun bir yol kat ettiysen "Başlangıç" Planı senin için mükemmeldir. Kuvvet, dayanıklılık ve hareket kabiliyeti antrenmanlarını içeren dengeli bir antrenman fitness performansını geliştirmeye başlaman için yeterli miktarda zorluk içerir.

Ekipmansız
Ekipmanın yok mu? Hiç sorun değil. "Vücut Ağırlığı" Planı, hiçbir ekipmana dokunmadan kuvvet kazanman ve metabolizmanı canlandırmak için tasarlanmıştır. Antrenmanların süresi 15 ile 45 dakika arasında değişir. Böylece, programın ne kadar yoğun olursa olsun iyi bir antrenman yapabilirsin.

İncel ve Canlan
Tüm fitness seviyeleri için mükemmel olan 6 haftalık "İncelme" Planı, nabzını yükseltecek dayanıklılık odaklı antrenmanlarla kaslarını ve ciğerlerini çalıştırır. Ekipman isteğe bağlıdır. Bahaneye yer yok.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ TAVSİYELER AL
"Antrenmanlar" sekmesinin altında senin için özel olarak tavsiye edilen yeni Antrenmanları ve Koleksiyonları keşfet. Nike Training Club ile ne kadar antrenman yaparsan önerilerin o kadar kişiselleştirilir.

APPLE WATCH DESTEĞİ
Evde dikkatini dağıtacak onca şey arasında kolayca odağını kaybedebilirsin. Telefonuna değil, antrenmanına odaklanmana yardımcı olmak için Apple Watch için NTC'yi dene. Kolaylıkla bir sonraki egzersize geç, mola ver, egzersiz atla ve daha fazlasını yap. Üstelik tüm bunları yaparken nabız ve kalori bilgilerini izleyebilirsin.

TÜM AKTİVİTELERİN KAYDEDİLİR
Yaptığın diğer antrenmanları da NTC'de Aktivite sekmesine ekle ve fitness yolculuğunun hesabını doğru şekilde tut. Nike Run Club uygulamasını kullanıyorsan tüm koşuların otomatik olarak aktivite geçmişine kaydedilir.

Nike Training Club, antrenmanları senkronize etmek ve kalp atış hızı verilerini kaydetmek için Apple Health ile birlikte çalışır.

Yenilikler

Sürüm 6.13.0

Nike Training Club uygulaması ile evi, aktif kalmak için mükemmel bir hale getir. Herhangi bir odada, herhangi bir ekipmanla yapabileceğin isteğe bağlı, ders stilinde antrenmanlar ve programların keyfini çıkar. Beslenme, uyku ve daha fazlasıyla ilgili uzman ipuçlarıyla sağlığına öncelik ver.

YENİ ANTRENMAN KOLEKSİYONLARI
Ailenle birlikte yapabileceğin eğlenceli ve çocuklara uygun antrenmanlar için "Tüm Aile İçin" adlı yeni antrenman koleksiyonumuzu dene. Enerjiyle dolmak, kuvvet kazanmak ve güç toplamak içinse "Yoga ile Yenilen" koleksiyonumuzu keşfet.

YENİ ANTRENMANLAR
Kardiyo Etkisi. Kardiyonun etkili olması için yüksek yoğunluklu veya yüksek etki düzeyine sahip olması gerekmez. Eklemlerine yüklenmeden nabzını yükseltmek için tasarlanan bu hareketlerle dayanıklılığını test et.

Güçlü Karın ve Kardiyo. Karnına odaklanan ve tüm vücuda yönelik olan dayanıklılık antrenmanıyla evde metabolizmanı hızlandır.

Oylar ve Yorumlar

4.9/5
315 Oy

315 Oy

enfusiasme ,

10/10

One of the best apps for sport so far! I have downloaded over a hundred different apps for indoor activities but this one is by far the best which actually does its job. In addition to that, there are no in-app purchases which makes this app even better

Pumpkin_julia ,

It’s perfect but stoped working!!!

Please do something! I love this app but today its suddenly stoped working! I redownload it again and its says “THE ACTION YOU ARE TRYING TO PERFORM HAS FAILED TO COMPLETE. PLEASE TRY AGAIN”. Help!

zohzo ,

I really love be this app

It works for me this app because it suits all levels and there are a large variety of workouts, you can’t fail to find something that you like. Love, love, love. Keep up the good work Nike🙏

Bilgi

Sağlayıcı
Nike, Inc
Boyut
177.8 MB
Uyumluluk

iOS 12.0 ve watchOS 4.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe, Almanca, Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Endonezce, Fransızca, Geleneksel Çince, Hollandaca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Tayca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca

Yaş Sınırı
4+
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz