TikTok 12+

Siz için kısa videolar

TikTok Ltd.

  • Eğlence kategorisinde 1. sırada
  • 4,8 • 18,8 B Oy
  • Ücretsiz
  • Uygulama İçi Satın Alımlar Sunar

Ekran Görüntüleri

Açıklama

TikTok küresel bir video topluluğudur. Bizler, harika kısa videoları rahatlıkla izlemeniz aynı zamanda eğlenceli ve unutulmaz anları yakalayarak kendi videolarınızı da oluşturmanız ve dünyayla paylaşabilmeniz için kolaylık sağlıyoruz . Videolarınıza, kendi özel efekt filtrelerimizle, eğlenceli etiketlerimiz, çıkartmalarımız ve daha bir sürü özelliklerimizle renk katabilirsiniz. Hayat çok hızlı ilerliyor bundan dolayı her saniyeyi göz önünde tutmalıyız.

■ Sizin için özel olarak seçilmiş milyonlarca videoyu izleyin.
Özellikle sizin izlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız içeriklere dayanan bir deneyim! TikTok, izlemekten asla vazgeçmeyeceğiniz en alakalı, ilginç, eğlenceli, hızlı, baş döndürücü videoları zevkinize uygun olarak sizlere sunacaktır.
■ Küresel fikir üreticilerinden oluşan bir topluluk tarafından kabul görmüş ve ilham almış milyonlarca üretici, inanılmaz yeteneklerini, değerli anlarını ve bilgilerini TikTok’ da sergiliyorlar.
■ En sevdiğiniz müzikleri veya sesleri videolarınıza ücretsiz olarak ekleyin
Milyonlarca ücretsiz müzik klipleri ve sesleri videolarınıza kolayca ekleyin ve düzenleyin! Pop, rock, rap, elektronik, R & B, geleneksel ve daha bir çok tarzdaki türleri kapsayan en popüler parçaları, sizler için öne çıkmış müzik listelerini oluşturuyoruz.
■ Emoji etiketleri ve yüz filtrelerini kullanın
Yüzlerce ücretsiz emoji çıkartmaları ile videolarınızı bir üst seviyeye çıkartın. Videolarınızdaki eğlenceli yüz filtrelerinin ve güzellik efektlerinin kilidini açın.
■ Yayıncılarla daha iyi etkileşim kurmak için CANLI Yayın avantajlarına erişim elde edin!
Özel CANLI Yayın avantajlarından yararlanmak için bir aylık abonelik veya otomatik yenilenen abonelik arasından seçim yapın (şu anda yalnızca sınırlı bölgelerde mevcuttur)

■ Düzenleme araçları; video klipleri kolayca kırpmanızı, kesmenizi, birleştirmenizi ve kopyalamanızı sağlar.
■ Video filtreleri sürekli olarak yeni ve yaratıcı tasarımlarla güncellenir.
■ Dans, Komedi, Vlog, Spor, DIY ve hayvansal videolar hepsi kullanılmaya hazır bir şekilde sizleri bekliyor.

Not:
Apple aracılığıyla abone olursanız ödeme, satın alma onayı ile App Store Hesabından tahsil edilecektir. Abonelik, mevcut abonelik döneminin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir. Mevcut abonelik döneminin bitiminden 24 saat önce, yenileme için seçilen planın tarifesi üzerinden hesabınızdan ücret tahsil edilir. Abonelikler ve otomatik yenileme, satın alma işleminden sonra Hesap Ayarlarına gidilerek yönetilebilir.

Aylık ücret: $5.99 USD (US, KW, OM, BH, DZ, IQ, JO, LB, LY, MA, MR, TN, YE, LA, MM, KH) / AED 20.99 / R$ 34.9 BRL / EGP 99.99 / £4.99 GBP / 20.99 QAR / 549 ₽ RUB / SR 24.99 SAR / ₺69,99 TRY

Hizmet Şartları —
https://www.tiktok.com/legal/terms-of-service

Gizlilik Politikası —
https://www.tiktok.com/legal/privacy-policy

* Herhangi bir geri bildirim? feedback@tiktok.com adresinden bize ulaşabilirsiniz veya @tiktok ismine bize tweet atabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 24.4.0

Yeni geçiş efektleriyle videolarınızı öne çıkarın.

Oylar ve Yorumlar

4,8/5
18,8 B Oy

18,8 B Oy

@leaconstantinamaria ,

thanks lol.

from 2015 until 2020 tiktok has changed my life, I got internet best friends that I lost, got viral on 3 different accounts, saw a vid on my fyp with roblox and how it has become my fav game because of that tiktok. i wish i can reach 10k and that could be my dream I swear it’s my favorite app when u don’t have something to I start learning more things inside that app. tiktok now has become the second top app in the whole world -( instagram is first ) so don’t stop working hard on our favorite app and make more updates as downloading stories like insta (not copying just an idea) and more that people would like I’m lazy to write now but thanks god that tiktok exist for every chance lol

Chrystalleni ,

The best app to ever exist

So listen to this I’m a 25 year old woman working a 9-5 job. When I tell you this app has been my saviour this year, I’m not joking. 2020 has been a very hard year for almost every person alive and tiktok kept me company not only during lockdown but also after. The app is SO fun and has so many different people on it so you get to ‘experience many different cultures’ - which in my opinion is the best teacher - it has so many recommendations, so many dances, so many stories, its perfect. I’m never deleting this app. P.S: you should see my screentime

Broodtina ,

..

Uuh great app and all, but why don’t we, small countries (I live in Cyprus), don’t get the new effects or features such as the talking text one, or we get them after they’re done trending (the scan filter for example) can you please do something about it? If we got those new updates too, I would have easily rated the app with 5 stars

Etkinlikler

Uygulama Gizliliği

TikTok Ltd. adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

 • Kişi Bilgileri
 • Kimlik Tanıtıcılar

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

 • Satın Alınanlar
 • Finansal Bilgiler
 • Konum
 • Kişi Bilgileri
 • Kişiler
 • Kullanıcı İçeriği
 • Arama Geçmişi
 • Göz Atma Geçmişi
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar

Sizinle İlişkilendiril­me­yen Veriler

Şu veriler toplanabilir ancak kimliğinizle ilişkilendirilmez:

 • Kullanım Verileri

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Diğer Beğenebilecekleriniz

Eğlence
Eğlence
Eğlence
Eğlence
Eğlence
Eğlence