Yandex Navi – navigation, maps 4+

Choose the best spot to park

Direct Cursus Computer Systems Trading

  • Ücretsiz
  • Uygulama İçi Satın Alımlar Sunar

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Yandex Navigasyon. Sürücülere özel uygulama. Şehri iyi bilir ve trafiği ya da kapalı yolları dikkate alarak en uygun rotaları oluşturur. Ayrıca yol durumu değişirse, daha hızlı bir rota önerir.


Hareket halindeyken trafikle ilgili önemli bilgileri alın
Navigasyon, rotanızdaki yol uyarılarını harita üzerinde gösterir ve bunları seslendirir. Uygulama; kameralar, hız sınırları, kapalı yollar, onarım çalışmaları ve kazalar hakkında sizi uyarır. Sesli komutlar, yoğun trafiği atlatmanız adına sizi çıkışa yönlendirir veya yeni rotaya yönlendirir.

Birden fazla nokta ile rotalar oluşturun
Aynı sürüşte birden fazla yere uğramanız gerekiyorsa şehri gereksiz yere dolaşmayın. Rotanıza 4 ilâ 10 nokta ekleyin ve "Optimize Et" butonuna tıklayın. Uygulama, noktaları, yolda mümkün olduğunca az zaman harcayacağınız şekilde oluşturacaktır.

Yakıt için ödeme yapın
Doğrudan Navigasyon'da yakıt miktarını ve pompa numarasını seçebilir ve bağlı karttan ödeme yapabilirsiniz. Pompa simgesine tıkladığınızda Navigasyon üzerinden ödeme yapılabilecek tüm benzin istasyonlarını haritada görebilirsiniz.

Park için ödeme yapın
Uygulama Moskova'daki park yerlerini bilir. Aracınızı haritada nereye bırakabileceğinizi ve park etmenin yasak olduğu yerleri görebilirsiniz. Uygulamalar arasında geçiş yapmadan doğrudan Navigasyon'da ödeme yapabilirsiniz.

Çevreyi tanıyın Haritada restoranlar, kafeler, barlar, mağazalar, benzin istasyonları, eczaneler, stadyumlar, avukatlık büroları ve diğer kurumlar görüntülenir. Örneğin, yol üzerinde akşam yemeği yiyeceğiniz bir yer bulmak isterseniz, şöyle seslenebilirsiniz: "Merhaba Alisa, yakınlarda nerede yemek yiyebilirim?". Uygulama yakınınızdaki uygun seçenekleri size söyler.

Çevrimdışı yol tarifleri oluşturun Kurumları aramak ve rotalar oluşturmak sadece çevrimiçiyken değil, çevrimdışıyken de mümkündür. Uygulama ayarlarından şehir veya bölge haritasını önceden indirirseniz internet olmadan navigasyon özelliği kullanılabilir olacaktır.

Aracınızı iyi zeminli yollarda kullanın Rota seçeneklerinde veya ayarlarda "Kötü ve stabilize yolları kullanma" seçeneğini etkinleştirin. Bu durumda uygulama, mümkünse, yalnızca iyi zemine sahip yolları kullanarak rota oluşturacaktır.

Yola çıkış zamanını seçin
Havalimanına, tren istasyonuna veya şehir dışına seyahat etmeyi planlıyorsanız, önceden bir rota oluşturabilir ve yola çıkış tarihini ve saatini seçebilirsiniz. Uygulama, tahmini trafik durumunu dikkate alır yolculuğun ortalama ne kadar süreceğini size bildirir. Bu sayede, gideceğiniz yere zamanında varmak için yola ne kadar erken çıkacağınızı öğrenebilirsiniz.

Aracın parametrelerini dikkate alarak rotalar oluşturun
Kamyon kullanıyorsanız, Navigasyon ayarlarından "Kamyonlar için rotalar oluşturun" özelliğini açın ve aracınızın parametrelerini belirtin. Daha sonra; yükün boyutları (Moskova'da), gerçek ağırlık, izin verilen maksimum ağırlık, yük kapasitesi, aks ağırlığı, aracın römorklu olup olmaması, yükseklik, genişlik, uzunluk ve çevre sınıfı gibi özelliklerin dikkate alınmasını sağlayarak rotalar oluşturabilirsiniz.

Trafik durumunu hızlıca kontrol edin
Akıllı telefonunuzun ana ekranına yerleştirdiğiniz widget'la, trafik durumuna hızlıca göz atabilirsiniz. Uygulamayı açmanıza gerek kalmadan hızlıca trafik durumunu öğrenebilir ve tek tıklamayla eve veya işe rota oluşturabilirsiniz.

Uygulama Rusya, Abhazya, Azerbaycan, Ermenistan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Tacikistan, Türkiye, Özbekistan'da çalışmaktadır.


Kullanım şartları: apple.com/legal/itunes/appstore/dev/stdeula
Gizlilik politikası: yandex.com.tr/legal/confidential/


Yenilikler

Sürüm 19.2.1

Uygulama üzerinde çalıştık ve bazı hataları düzelttik.

Oylar ve Yorumlar

4,7/5
149 Oy

149 Oy

pajerovod209089 ,

ios

Your app works stably and safely, only on Apple devices!! We tried it on android devices, it's a quiet horror, overheating crashes and, it seems to me, no security, compared to apple devices, our company even refused other devices and only allows apple.

Geliştirici Yanıtı ,

To figure the situation out, we need information about Navigator's work on your Android devices. Please contact us at app-navigator@support.yandex.ru.

Jogur_t ,

Все хуже и хуже

Навигатор с каждым днем становится все хуже и хуже.
Батарейку высаживает, в процессе езды теряет цвета загруженности - трек становится просто серым. Зато рекламу вкорячивают во все щели

Geliştirici Yanıtı ,

Ранее вы писали, что пробки становятся серыми при движении по маршруту. Пожалуйста, обновите Навигатор до актуальной версии 17.3. Если это не поможет, напишите нам снова.

dtgdgdg ,

Ху ета

Удаляет комментарии

Geliştirici Yanıtı ,

«Разговорчики» всегда помогали нашим пользователям уточнять и комментировать дорожные события, сообщать о них другим участникам дорожного движения. Именно поэтому мы всегда модерировали сообщения, не относящиеся к дорожной обстановке, делая карту полезным для своих основных задач. Искренне надеемся на ваше понимание!

Uygulama Gizliliği

Direct Cursus Computer Systems Trading adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizi İzlemek İçin Kullanılan Veriler

Şu veriler, diğer şirketlere ait uygulamalarda ve web sitelerinde sizi izlemek için kullanılabilir:

 • Satın Alınanlar
 • Finansal Bilgiler
 • Konum
 • Kişi Bilgileri
 • Arama Geçmişi
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

 • Sağlık ve Fitness
 • Satın Alınanlar
 • Finansal Bilgiler
 • Konum
 • Kişi Bilgileri
 • Kullanıcı İçeriği
 • Arama Geçmişi
 • Kimlik Tanıtıcılar
 • Kullanım Verileri
 • Tanılar
 • Diğer Veriler

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Yandex Maps
Navigasyon
Yandex Translate
Referans
Yandex Disk
Üretkenlik
Авто.ру: продажа, покупка авто
Alışveriş
Yandex Mail
Üretkenlik
Дом с Алисой
Yaşam Tarzı

Diğer Beğenebilecekleriniz

Navitel Navigator
Navigasyon
Yandex Go: Taxi Food Delivery
Seyahat
IBB CepTrafik
Navigasyon
Метро Москвы – МЦД и МЦК
Navigasyon
АнтиРадар GPS: радар камер
Navigasyon
АЗС Роснефть
Navigasyon