155.sk 17+

Operačné stredisko Zdravotnej záchrannej služby SR

Designed for iPhone

    • 1.3 • 8 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Privolať pomoc je jednoduché. Stačí podržať ikonu tlačidla po dobu štyroch sekúnd. Okamžite sa odošlú dôležité informácie s využitím lokalizácie volajúceho, núdzových SMS správ a dátového prenosu pre rýchlu identifikáciu požadovanej pomoci.

Odporúčame vyplniť kontaktné informácie v aplikácii pre urýchlenie procesu poskytnutia požadovanej pomoci. Táto služba vyžaduje povolenia pre aplikáciu: prístup k polohe GPS, SMS, Internetu a realizácii telefónneho hovoru. Ak aplikácia nemá prístup na Internet, pracuje v obmedzenom režime prostredníctvom SMS služby a telefonického hovoru.

Aplikácia podporuje jednoduchú komunikáciu pre nepočujúcich.

V prípade potreby je možné využiť ikonu tlačidla Horská Záchranná Služba (HZS), kedy sa uskutoční priame volanie na HZS. Upozornenie: v tomto prípade nebude linka 155 kontaktovaná.

Aplikácia obsahuje návod na poskytnutie prvej pomoci, kontakty na nemocnice a ďalšie informácie.

What’s New

Version 1.2

Vyriešený problém s GPS

Ratings and Reviews

1.3 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

Martin Dybal ,

Špatná kopie aplikace Záchranka

Velmi špatný pokus o kopii aplikace Záchranka. Mizerné UI, nutnost vyplňovat zbytečné údaje (e-mail na osobu blízkou?). Rozbité na iPhone X a novějších...

klika123 ,

Neoptimalizovane pro iOS

👎👎👎

Ifcosk ,

Preco duplovanie?

V Tatrach funguje ceska aplikacia Zachranka. A mimo Tatry mam pouzivat 155.sk? Preco nemozete pouzit aplikaciu Zachranka? Ako som pisal funguje v Tatrach, v Cechach a v Rakusku. Takto musim mat nainstalovane zbytocne dve appky

App Privacy

The developer, Operačné stredisko Zdravotnej záchrannej služby SR, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Health & Fitness
Health & Fitness
Medical
Medical
Medical
Health & Fitness