Screenshots

Description

Zrób próbny test na SGH i sprawdź, ile dostaniesz punktów!

ADEO test to aplikacja, pomagająca uczniom przygotować się do testu z przedsiębiorczości w ramach rekrutacji do Szkoły Głównej Handlowej (SGH) na studia licencjackie.
Przez rok nasza grupa ekspertów przygotowała dla Was zestawy pytań, opracowaliśmy każdy z podręczników rekomendowanych przez SGH, a także uzupełniliśmy je o zagadnienia z oficjalnego zakresu obowiązującego do testu przedsiębiorczości SGH. W skład zespołu ekspertów ADEO Test wchodzą absolwenci SGH, laureaci Olimpiady Przedsiębiorczości oraz Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, a także wybitni nauczyciele Podstaw Przedsiębiorczości z najlepszych szkół w Polsce.

Nasze materiały edukacyjne będą przydatne zarówno dla osób, które rozpoczęły już naukę do testu (np. poprzez e-learning, czytanie książek, uczestnictwo w kursach), jak i dla osób mniej zaawansowanych. Nauka poprzez naszą aplikację może przebiegać dwutorowo. Tryb test pozwoli Ci sprawdzić i utrwalić dotychczasową wiedzę poprzez rozwiązywanie testów wylosowanych przez nasz algorytm – zawierają one zagadnienia z każdego działu. Tryb nauka podzielony jest na 5 głównych działów, które są odwzorowaniem zagadnień przedstawionych przez uczelnię SGH. Pozwala to na naukę wszystkich zagadnień po kolei i przyswojenie całej wiedzy potrzebnej do zdobycia 100 punktów w procesie rekrutacji na uczelnie.

Wybrana formuła nauki została przez nas przetestowana i skonsultowana z uczniami o różnym poziomie zaawansowania posiadanych wiadomości. Jednocześnie nauka poprzez rozwiązywanie testów oraz czytanie wyjaśnień jest efektywną metodą na szybkie i trwałe pozyskanie wiedzy. A do tego można to robić gdzie i kiedy chcesz, niezależnie od tego, czy na naukę możesz przeznaczyć 5 godzin, czy 5 minut!

Testy można robić poprzez aplikację oraz na stronie internetowej.

Do pełnego używania aplikacji niezbędna jest subskrypcja dostępna w następujących wariantach:
1) tygodniowa
2) miesięczna
3) dwumiesięczna

Jeśli zakupisz subskrypcję poprzez Apple, płatność zostanie naliczona do twojego konta iTunes. Subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona chyba że anulujesz ja do 24 godzin końca aktualnego okresu. Subskrypcje mogą być zarządzane i anulowane w ustawieniach konta iTunes.

Polityka prywatności: http://adeotest.pl/polityka-prywatnosci
Regulamin: https://testprzedsiebiorczosci.pl/regulamin

What’s New

Version 1.0.5

Newsletter bug fix

Information

Provider
Natalia Sidor
Size
11.6 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 11.2 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Polish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like