Dpar 17+

Dogus Teknoloji

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Dpar, yedek parça pazarında faaliyet gösteren işletmelerin, Doğuş Otomotiv yetkili servislerinden orijinal parça sipariş edebilmesini sağlayan bir B2B uygulamadır. Sistem sadece ticari işletmelerin kullanımına açıktır.

Üye değil misiniz? Hemen üye olun:

· Dpar, üyelik sistemiyle çalışmakta olup tamamen ücretsizdir.

· Dpar, sadece özel servis, parça dükkânı, parça toptancısı, sigorta şirketi, filo vb. kurumsal müşterilerin kullanımına açık olup bireysel müşterilere kapalıdır.

· Üyelik başvuruları öncelikle Doğuş Otomotiv tarafından değerlendirilir. Onaylanan kullanıcılara Dpar sistemi üzerinden diledikleri yetkili servislere başvuru yapabilme hakkı verilir.

· Kullanıcılar, sistemde parça sorgulaması yapabilmek ve sipariş oluşturabilmek için en az bir yetkili servisten onay alması gerekmektedir.

· Her ticari işletme sadece bir adet kullanıcıyla sisteme başvuru yapabilir. Daha fazla kullanıcıya ihtiyaç duyulması halinde, ana kullanıcıya bağlı olacak şekilde alt kullanıcı oluşturulabilir. Alt kullanıcı sınırı Doğuş Otomotiv tarafından belirlenir. Alt kullanıcıların yapacağı işlemlerin tüm sorumluluğu ana kullanıcıda olacaktır.

Orijinal parça bilgilerini sorgulayın:

· Sisteme üye olan kullanıcılar uygulama üzerinden parça fiyat ve stok sorgulaması yapabilmekte ve onay aldıkları yetkili servislere sipariş iletebilmektedir.

· Kullanıcılar, ilgili yetkili servisin yetkisi olan markalara ait parçalar için arama yapabilmektedir.

· Dpar üzerinden sadece parça numarasıyla arama yapılabilmekte olup sistemde herhangi bir teknik katalog, parça tespit uygulaması veya toplu parça listesi yer almamaktadır.

Hemen siparişinizi oluşturun:

· Sepete eklenen parçalar için sipariş oluşturulup ilgili yetkili servise aktarılabilmektedir.

· Sipariş oluşturma ekranında kullanıcıdan aşağıdaki bilgiler talep edilir:

a. Teslimat: Aksi belirtilmedikçe müşteri, parçalarını yetkili servis deposundan teslim alır. Ancak yetkili servisin imkân sunması ve müşterinin tercih etmesi halinde sipariş, müşterinin belirteceği adrese yetkili servis tarafından sevk edilebilir.

b. Fatura adresi: Müşteri dilerse siparişine ait faturanın farklı adrese düzenlenmesini talep edebilir.

c. Ödeme: Yetkili servisin verdiği imkân dahilinde müşteri dilerse ödemeyi yaparak veya yapmayarak siparişini yetkili servise iletebilir. Ödeme işlemi yetkili servisin sisteme tanımlayacağı sanal POS sistemine bağlanılarak yapılır ve doğrudan müşteri ve yetkili servis arasında gerçekleşir. Doğuş Otomotiv’ in herhangi bir müdahalesi veya sorumluluğu bulunmamaktadır.

d. Sipariş notu: Müşteri ihtiyaç duyması halinde siparişiyle ilgili not girişi yapabilmektedir.

What’s New

Version 1.4.0

Performans iyileştirmeleri.

App Privacy

The developer, Dogus Teknoloji, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics
  • Other Data

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Business
Lifestyle
Business
Reference
Business
Business

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping