Snímky obrazovky

Popis

Pohodlne a bez zbytočných problémov si prostredníctvom svojho chytrého telefónu vytvoríte registráciu a rezervujete požadované vozidlo, následne ho odomknete a môžete vyraziť. Požičiavanie vozidiel na ulici je fenomén, ktorý vďaka systému Shandi prichádza aj k Vám.
Služba je určená širokej verejnosti, ktorá ocení najmä rýchlu možnosť zapožičania požadovaného vozidla, a to priamo na ulici a s možnosťou následne ho zanechať kdekoľvek v rámci definovanej zóny a umožniť tak ďalším užívateľom jeho použitie.
Hlavne pre mladé rodiny môže požičanie vozidla v okamihoch skutočnej potreby priniesť významné finančné úspory, a tak môžu svoje finančné prostriedky využiť omnoho lepšie. Razom je tiež vyriešený každodenný stres s hľadaním parkovacieho miesta. Zapožičaný voz jednoducho zaparkujete kdekoľvek v určenej zóne, pomocou mobilnej aplikácie ho uzamknete a ukončíte rezerváciu. Týmto celá Vaša starosť končí a Vy bezstarostne odchádzate. SHANDI je skutočná autopožičovňa, ktorá je Vám najbližšie.

Novinky

Verze 1.1.1

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Minor improvements.
Stability improvements.

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář Green24 Holding, a.s. nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit