Snímky obrazovky

Popis

Zoznámte sa s Annie! Spoľahlivú detskú video opatrovateľkou v podobe mobilnej aplikácie, ktorá funguje na Wi-Fi, 3G aj LTE sieti. Stačí dva mobilné telefóny alebo tablety, spárovať ich, a razom sa premení vo vašu osobnú audio aj video pestúnku. Annie vám pomôže postrážiť vaše spiace deti a rodičovstvo vám o kvapku uľahčí.

AUDIO & VIDEO CHŮVIČKA
Annie Baby Monitor je detská video pestúnka, pomocou ktorej môžete sledovať svoje bábätko skrze svoj mobilný telefón. Spánok svojho dieťaťa tak môžete strážiť počúvaním zvuku alebo sledovať každý jeho pohyb na videu.

CHŮVIČKA s neobmedzeným REGULÁCIE
Zažite neobmedzený dosah s opatrovateľkou Annie! Aplikácia funguje na Wi-Fi, 3G aj LTE a medzi týmito sieťami zvládne prechádzať plynulo a bez prerušenia. Pomôže vám zostať v kontakte s vaším bábätkom bez ohľadu na to, ako ďaleko od svojho zlatíčka ste.

MULTICHILD A MULTIPARENT
Chcete zároveň sledovať obe svoje deti? Nie je problém. Chce sa na sledovanie vášho novorodenca pripojiť aj vaše babička? Samozrejme! Annie vám umožní pridať do vášho účtu toľko zariadení, koľko len vaša rodina potrebuje.

UPRAVTE SI PROFIL BÁBÄTKA
Upravte si aplikáciu pridaním mená a fotky do odobního profilu vášho dieťatka. Týmto spôsobom môžete jednoducho sledovať viac detí naraz, bez toho aby sa vám medzi sebou plietli.

BUĎTE V OBRAZE VĎAKA notifikáciám
Annie Baby Monitor vám vždy dá vedieť, čo sa deje u vášho bábätka. Príde vám notifikácia, ak hluk v miestnosti prekročí stanovenú hladinu a tým vám dá pestúnka znamenie, kedy je vhodný čas ísť bábätko skontrolovať. S Annie máte situáciu vždy pod kontrolou.

JEDNODUCHÉ SPUSTENIE
Premeňte svoje zariadenia v skvelú video opatrovateľku zadaním päťmiestneho kódu z jedného prístroja na druhý. Na svoju zariadeniach otvorte aplikáciu, vytvorte kód na zariadení u bábätka a zadajte ho do zariadenia, ktoré si beriete so sebou - všetko počas 30 sekúnd od otvorenia aplikácie. Jednoduchšie to už byť nemôže.

SKÚSTE APLIKÁCIU ZADARMO
Annie Baby Monitor vás nechá vyskúšať si všetky funkcie zadarmo počas triale. A ak s ňou budete spokojní, môžete si zakúpiť predplatné na jej služby - týždenné, mesačné, alebo ročné. Záleží, ako dlho plánujete opatrovateľku používať. Vy ste tí, ktorí rozhodujú.

Prečo používať drahé hardvérové ​​opatrovateľky keď môžete používať moderné video opatrovateľku vo forme mobilnej aplikácie za zlomok ceny? Stiahnite si Annie Baby Monitor, video opatrovateľku, ktorá vám pomôže strážiť vaše deti.
Pomohla vám Annie so strážením? Napíšte jej hodnotenia.
Máte nejaké otázky? Opýtajte sa nás na support@anniebabymonitor.com.
=============
Annie Baby Monitor je na stiahnutie zadarmo a užívateľom poskytuje sledovania zadarmo počas doby trialu. Annie ponúka týždenné, mesačné, a ročné predplatné, ktoré užívateľom zaistí neobmedzený prístup k audio a videomonitoringu na všetkých sieťach. Predplatné sa samo obnovuje, zrušenie musíte vykonať aspoň 24 hodín pred koncom predplatné doby, aby ste sa vyhli obnovenia. Svoje predplatné môžete spravovať a zrušiť v nastavení vášho iTunes účtu.

Podmienky použitia: https://www.anniebabymonitor.com/terms-of-service
Ochrana osobných údajov: https://www.anniebabymonitor.com/privacy-policy/

Novinky

Verzia 5.1.13

Táto najnovšia verzia vám prináša:
nové jazyky aplikácie
nový tutorial aplikácie -
- drobné opravy chýb a vylepšenia

Hodnotenia a recenzie

4.4 z 5
Hodnotenia: 13

Hodnotenia: 13

<Ondra> ,

Watch out for pricing - when you buy it requires further payments

They have a very aggressive pricing model. First you pay to activate the app to be able to run it for unlimited time. Then however you realize that they require additional monthly or annual payments if you want to run the two apps (child and parent station) on separate networks e.g. one station on Wi-Fi and the other on an LTE mobile network. Glad iTunes return money within two weeks of purchase. There are much cheaper apps out there with the same functionality without monthly payments.

Odpoveď vývojára ,

Zkontrolujte si, ze mate na vsech zarizenich nainstalovany posledni update aplikace. Zmenili jsme uzivatelske rozhrani a spojovani audio & video. Pred vydanim je aplikace testovana spolecnosti Apple i nami. Pokud vam aplikace nefunguje spravne, kontaktujte nas 24/7 na support@anniebabymonitor.com a radi vam poradime.

mmichaellaa ,

The worst update ever

I was happy with this application, but I really regret not deleting it before the next annual payment. It was nice and working perfectly before the update.. now you have not idea what unit is baby or parent. If is turning off all the time. We actually paid each year and also each month and now after all these payments we have again only WiFi connection possible :( I want to stop using it but regret the 10 eur I had to pay until February 2020 :(

Odpoveď vývojára ,

We have just released a brand new Annie Baby Monitor app. The previous major update is vanished and we apology for any inconvenience.

The update brings us back to the roots with all the new technology and the parent-friendly environment. Just try Annie Baby Monitor and make your parenting easier.

Feel free to support our developer team by updating your App Store review.
We are 24/7 at support@anniebabymonitor.com for any issue you have with the app.

**

Pro spravu vasich plateb muzete vyuzit spravu predplatneho primo v nastaveni nasi aplikace. Pripadne muzete spravovat predplatne primo ve svem Apple ID profilu.

ondpal ,

Not a good UX, it didn’t seem reliable

Insanely hard to set up for the most common use case (start monitoring one baby quickly), it doesn’t indicate properly if it’s working or not (“...is connecting” message all the time, counter not counting although sound sometimes goes through. So you are compelled to check the app all the time.)

Odpoveď vývojára ,

Nasi prioritou bylo zlepsit spojovani jednotek a zjednodusit uzivatelske rozhrani. Stale na aplikaci pracujeme a budeme vylepsovat design a pridavat nove funkce v dalsich updatech.

Predplatné

1 ROK prémiového účtu
Baby monitoring WiFi, E, 3G, 4G, LTE, 5G
Bezplatná skúšobná verzia

Informácie

Produkcia
Master Internet, s.r.o.
Veľkosť
106.2 MB
Kompatibilita

Vyžaduje sa iOS 10.0 alebo novší. Kompatibilné so zariadeniami: iPhone, iPad a iPod touch.

Jazyky

Slovenčina, Angličtina, Arabčina, Bokmål Nórčina, Dánčina, Francúzština, Fínčina, Hebrejčina, Hindčina, Holandčina, Japončina, Kórejčina, Malajčina, Maďarčina, Nemčina, Nynorsk, Portugalčina, Poľština, Ruština, Taliančina, Thajčina, Tradičná čínština, Turečtina, Ukrajinčina, Zjednodušená čínština, Čeština, Španielčina, Švédčina

Vek
4+
Copyright
Cena
Bezplatné
Nákupy v aplikácii
  1. iOS Lifetime Family Account 2 490,00 Kč
  2. 7 DNÍ prémiového účtu 59,00 Kč
  3. 1 mesiac prémiového účtu 109,00 Kč

Podporuje

  • Rodinné zdieľanie

    Ak povolíte Rodinné zdieľanie, túto aplikáciu bude môcť používať až šesť členov rodiny.

Viac od tohto vývojára

Mohlo by sa vám páčiť